Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 3:11 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 3:11 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor
PostNapisane: Pt mar 23, 2007 9:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 20, 2007 10:19 am
Posty: 88
No wlasnie, zakupilem ostatnio tego wariata (nie zawsze jest czas wypasc z Savem w plener):
http://sklep.rcracing.pl/product_info.p ... ts_id=2201
naladowalem pakiet - odpiecie i heja, ale jest maly problem autko reaguje odwrotnie na ruchy nadajnikiem :(
- daje do przodu on jedzie do tylu
- daje do tylu on tnie do przodu
- w lewo on skreca w prawo
- w prawo.... no juz wiecie ;)
Poprostu chyba ktorys chinczyk kabelek przekrecil i chcialem zapytac ktory to moze byc zanim cos zepsuje :roll:

Ps: jak on zasowa !!!!! nawet sie nie spodziewalem :D

_________________
-Sanwa MX-3 FHSS
-Savage X + PimpStyle Tjunink
-Hellfire
-Nitro RS4 3 18SS
-Asso Rc18T Made in China ;-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 23, 2007 10:04 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 13, 2005 5:12 pm
Posty: 2177
Lokalizacja: Piaseczno
Najłatwiej to będzie użyć rewersów które masz w apie ;)

_________________
Schumacher Cat K2 || Schumacher Coguar KC || Asso RC12R5.2 || Baja 5BSS || Maveric Atom


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 23, 2007 10:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 28, 2005 1:35 pm
Posty: 1379
Lokalizacja: Poznań
to nie kwestia kabelkow, lecz reversow w aparaturze :wink:
przestaw reversy zarowno na gazie, jak i na skrecie i bedzie dobrze.

_________________
X-ray 808 + RB C6 L2g
Savage 4,6 X SS | LRP Z.28R | Low CG |
X-Ray M18+SPEED300+HS81MG+GP1100+FULL TUNING
gg 2102790


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt mar 23, 2007 10:07 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lut 10, 2005 9:02 am
Posty: 624
Lokalizacja: Płock,
Damian Sikora napisał(a):
No wlasnie, zakupilem ostatnio tego wariata (nie zawsze jest czas wypasc z Savem w plener):
http://sklep.rcracing.pl/product_info.p ... ts_id=2201
naladowalem pakiet - odpiecie i heja, ale jest maly problem autko reaguje odwrotnie na ruchy nadajnikiem :(
- daje do przodu on jedzie do tylu
- daje do tylu on tnie do przodu
- w lewo on skreca w prawo
- w prawo.... no juz wiecie ;)
Poprostu chyba ktorys chinczyk kabelek przekrecil i chcialem zapytac ktory to moze byc zanim cos zepsuje :roll:

Ps: jak on zasowa !!!!! nawet sie nie spodziewalem :D


Modelarz to ty takich prostyvh usawień elektroniki nie możesz sam zrobić???


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 24, 2007 6:57 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 20, 2007 10:19 am
Posty: 88
Modelarz, jaki tam znow modelarz... Sava mam od miesiaca i juz mam byc profeszional? ;)

_________________
-Sanwa MX-3 FHSS
-Savage X + PimpStyle Tjunink
-Hellfire
-Nitro RS4 3 18SS
-Asso Rc18T Made in China ;-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 25, 2007 1:17 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 16, 2004 10:50 pm
Posty: 125
Lokalizacja: Rzeszów
Damian pytanko mam jak się model sprawuje bo przyznam ze mnie zaciekawił ten model fajnie nawet po chacie posmigać :) i za taką cene... w RTR oczywiscie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 25, 2007 8:11 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 11, 2006 11:04 am
Posty: 342
Lokalizacja: Warszawa
No nie wiem czy tylko po chacie :wink: Ja mam ten model sprawuje się bardzo dobrze. Zapraszam na moje gg (w podpisie) to powiem coś więcej o modelu.

_________________
gg 2829424


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 25, 2007 10:31 am 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 12:00 pm
Posty: 1726
Lokalizacja: Szczecin
Ajo_00 napisał(a):
Damian pytanko mam jak się model sprawuje bo przyznam ze mnie zaciekawił ten model fajnie nawet po chacie posmigać :) i za taką cene... w RTR oczywiscie


Poszukaj Topicu " Chinskie a dobre.. " Tam znajdziesz wszystko, a jesli to CIe nie zaspokoji to na forum proximy jest dosc obszerny temat o tym modelu :)

_________________
Panicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 29, 2007 9:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 20, 2007 10:19 am
Posty: 88
A wiecie gdzie u nas mozna kupic czesci zamienne do Asso Rc18T?
Czy znow pozostaje poczciwe towerhobbies.com...

_________________
-Sanwa MX-3 FHSS
-Savage X + PimpStyle Tjunink
-Hellfire
-Nitro RS4 3 18SS
-Asso Rc18T Made in China ;-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 29, 2007 9:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 11, 2006 11:04 am
Posty: 342
Lokalizacja: Warszawa
Zabrze. To jest użytkownik allegro ram2spj. Spytaj bo przedwczoraj mieli dostawę. Masz gg w stronie o użytkowniku.

_________________
gg 2829424


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 30, 2007 7:13 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 20, 2007 10:19 am
Posty: 88
Ale on ma czesci do Asso, czy do "asso"? :D

_________________
-Sanwa MX-3 FHSS
-Savage X + PimpStyle Tjunink
-Hellfire
-Nitro RS4 3 18SS
-Asso Rc18T Made in China ;-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 30, 2007 8:19 am 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 12:00 pm
Posty: 1726
Lokalizacja: Szczecin
Do 'asso' z resztą orginalne czescio od Associated takze pasują, np wachacze, łoza wachaczy no duzo częsci.

_________________
Panicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 30, 2007 8:29 am 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 04, 2005 8:28 am
Posty: 354
Lokalizacja: Palestyna
Krzysztof Szpila napisał(a):
Zabrze. To jest użytkownik allegro ram2spj. Spytaj bo przedwczoraj mieli dostawę. Masz gg w stronie o użytkowniku.


Ceny takie, że z krzesła spadłem... to badziewiaste mocowanie silnika, w którym po mocniejszym dokręceniu śrub przekręcają się gwinty, kosztuje w Zabrzu 34 zł :shock: chyba poczekam na Rojnę, części były dwa razy tańsze... i oryginał asso...
Zastanawiam się też nad sprzedażą tego modelu, bo jak mam płacić tyle pieniędzy za części do jakiegoś chinola to dziękuję... Lepiej dołożyć i kupić np. Kyosho miniInferno 1:16 za 450 zł i jeszcze amory gratis będą...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 30, 2007 8:34 am 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 04, 2005 8:28 am
Posty: 354
Lokalizacja: Palestyna
Damian Sikora napisał(a):
A wiecie gdzie u nas mozna kupic czesci zamienne do Asso Rc18T?
Czy znow pozostaje poczciwe towerhobbies.com...


Na Rojnie niedługo powinny być, około 14 marca szykowana była dostawa Asso z USA. Jakieś części do tego modelu są, tylko nie są wystawione w sklepie. Widocznie właścicielowi nie zależy na sprzedaży, bo to trwa już dosyć długo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 3:11 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL