Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 2:56 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 2:56 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor
 Tytuł: część
PostNapisane: Pn maja 01, 2006 7:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 22, 2005 9:50 pm
Posty: 421
Lokalizacja: Warszawa
cześć! Co poprawia ta czesc w modelu i czemu sluzy?? http://www.hpi.pl/sklep/product_info.ph ... cts_id=127

_________________
Mad Fighter
GG: 5584772
Savage 4.6 - nareszcie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 01, 2006 7:28 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lip 25, 2005 12:22 pm
Posty: 2336
Lokalizacja: Poznań
To są półośki cvd, co poprawia...nie wiem :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 01, 2006 7:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 9:13 pm
Posty: 1723
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz.k/Warszawy
zapewne sa wykonane z duzo mocniejszego materialu niz standardowe ;)

_________________
Team Losi 8ight-T | SH 4.6 | DX 3.0


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 01, 2006 8:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
Poza tym nie beda one wypadac z przodu. Ja dzis na torze robilem oringi pod nie z tasmy izolacyjnej bo wypadaly :lol: :lol: :lol:

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 01, 2006 8:56 pm 
Offline

Dołączył(a): N paź 23, 2005 6:03 pm
Posty: 226
Lokalizacja: Łódź
Napewno przestaną wypadać, i będą mocniejsze. Ja miałem podobne w Savie bo normalne poprostu się ukręcały.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 02, 2006 1:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 22, 2005 9:50 pm
Posty: 421
Lokalizacja: Warszawa
no wlasnie mi dzisiaj wypadla i kola skrecily sie na maksa jak jechalem z 50 i bum - ale nic sie nie stalo na szczescie.

_________________
Mad Fighter
GG: 5584772
Savage 4.6 - nareszcie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 02, 2006 2:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 22, 2005 9:50 pm
Posty: 421
Lokalizacja: Warszawa
Czy regulowane drążki z MT2 18 SS bedą pasowały do MT2? Jeżeli tak to gdzie je kupic, skoro na hpi.pl nie ma?

Edytuj posty albo będą one lecieć do kosza. Piotrek

_________________
Mad Fighter
GG: 5584772
Savage 4.6 - nareszcie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 02, 2006 2:29 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
Sa, te kolorowe takie.
Malkavian nie oplaca sie tego. Kosztuje to 200zl, a lepiej kupic traxxasa i sobie ustawic odpowiednio - beda pasowaly!

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 02, 2006 7:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 02, 2006 8:04 pm
Posty: 685
Lokalizacja: Warszawa
Sp33d napisał(a):
Napewno przestaną wypadać, i będą mocniejsze. Ja miałem podobne w Savie bo normalne poprostu się ukręcały.


To co ty z nim robiłeś :?: :roll: jakos się dziwie, kiedy słysze że sie ukręcają - wygiąć rozumiem (u mnie na razie tylko półośki przednie dwa razy się wygieły, od skrzyni jeszcze nie, ale mysle że to kwestia czasu 8) )

szczerze nie polecam. ja wychodze z załozenia, że wole mieć stantardy, nawet jak sie wygnie to sie wyprostuje, a pieniążki przeznacz na cos lepszego. :twisted:

_________________
Hellfire SS
Wielki powrót :)
plan: buggy :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 03, 2006 11:37 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 22, 2005 9:50 pm
Posty: 421
Lokalizacja: Warszawa
ok wielkie dzieki.

_________________
Mad Fighter
GG: 5584772
Savage 4.6 - nareszcie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 03, 2006 11:47 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
Jendras33 napisał(a):
Sp33d napisał(a):
Napewno przestaną wypadać, i będą mocniejsze. Ja miałem podobne w Savie bo normalne poprostu się ukręcały.


To co ty z nim robiłeś :?: :roll: jakos się dziwie, kiedy słysze że sie ukręcają - wygiąć rozumiem (u mnie na razie tylko półośki przednie dwa razy się wygieły, od skrzyni jeszcze nie, ale mysle że to kwestia czasu 8) )

szczerze nie polecam. ja wychodze z załozenia, że wole mieć stantardy, nawet jak sie wygnie to sie wyprostuje, a pieniążki przeznacz na cos lepszego. :twisted:


ostatnio na Siekierkach znalazłem ukręconą oskę HD taką jak w savie 4.6
jak dobrze doregulujesz silnik to ma niezłego kopa.

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 03, 2006 1:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 22, 2005 9:50 pm
Posty: 421
Lokalizacja: Warszawa
a gdzie mozna kupic te traxxasa? i czy rzeczywiscie beda one pasowaly?

_________________
Mad Fighter
GG: 5584772
Savage 4.6 - nareszcie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 03, 2006 9:25 pm 
Offline

Dołączył(a): N paź 23, 2005 6:03 pm
Posty: 226
Lokalizacja: Łódź
Jendras33 napisał(a):
Sp33d napisał(a):
Napewno przestaną wypadać, i będą mocniejsze. Ja miałem podobne w Savie bo normalne poprostu się ukręcały.


To co ty z nim robiłeś :?: :roll: jakos się dziwie, kiedy słysze że sie ukręcają - wygiąć rozumiem (u mnie na razie tylko półośki przednie dwa razy się wygieły, od skrzyni jeszcze nie, ale mysle że to kwestia czasu 8) )

szczerze nie polecam. ja wychodze z załozenia, że wole mieć stantardy, nawet jak sie wygnie to sie wyprostuje, a pieniążki przeznacz na cos lepszego. :twisted:


Sav nie jest na fabrycznym silniku, i przy ostrym katowaniu poprostu się skręcały.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 2:56 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL