Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 5:18 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 5:18 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: Cz maja 04, 2006 6:14 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 04, 2004 10:10 am
Posty: 236
Lokalizacja: Leeds
Właśnie, czego uzywacie do maskowania budy np podczas malowania płomieni i innych wzorków :?:

_________________
__________________________________________
Obecnie: Hot Bodies Lightning 10 Buggy, Thunder Tiger ST-1
__________________________________________
GG:5061472


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 04, 2006 8:59 am 
Offline

Dołączył(a): N paź 23, 2005 6:03 pm
Posty: 226
Lokalizacja: Łódź
Ja używam taśmy maskującej Tamiya, bardzo dobrze się trzyma, łatwo jest ją wyciąć i co najważniejsze bardzo dobrze maskuje. Można ją kupić w dwóch grubościach, taką cieniutką i bardzo grubą. POLECAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 04, 2006 9:52 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 04, 2004 10:10 am
Posty: 236
Lokalizacja: Leeds
Byłbym wdzieczny za linka gdzie takowa kupie :D

_________________
__________________________________________
Obecnie: Hot Bodies Lightning 10 Buggy, Thunder Tiger ST-1
__________________________________________
GG:5061472


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 04, 2006 12:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 22, 2005 9:50 pm
Posty: 421
Lokalizacja: Warszawa
www.tamiya.pl

_________________
Mad Fighter
GG: 5584772
Savage 4.6 - nareszcie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 04, 2006 1:52 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2003 2:01 pm
Posty: 575
Ja maskuję folią samoprzylepną. Mozna na jej tylnej stronie robić wydruki zarówno na drukarce atramentowej jak i laserowej (choć w drugim przypadku polecam ostrożność ze względu na temperatorę utrwalania tonera i wytrzymałość folii). Folię w białym kolorze można kupić już za 4 zł za olbrzymi arkusz (niewykluczone że A0) w kązdym sklepie z materiałami dla plastyków i większości sklepów z materiałami biurowymi.

_________________
Pozdrawiam

Tomek Massalski


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 5:18 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL