Witam. Mam pytanie do osob ktore posiadaja HPI MT2 18ss lub dokupily sobie do HPI MT2 te lepsze chyba stalowe dyfry za 100zl ( chodzi mi o zebatke atakujaca i odbierajaca - te poza dyfrem duze ). Czy ona naprawde dlugo sie trzyma?
Mi padal dyfer po 2,5L a dzis padl mi po ok 5 zbiorniczkach - bang, zalamanie
Zmiany jakie wprowadzilem po ostatnim dyfrze:
Dodalem podkladki, tak ze juz sie zadnej nie wcisnie, dalem smaru grafitowego i towotu wczesniej, jezdzilem wczoraj po blocie wielkim i troche przepuscilo chyba. Czy ktorys z tych przykladow mogl byc przyczyna padniecia dyferku? Jeslo nawet, to czy przy tych za 100zl lepszych dyfrach, taki powod nie rozwalilby ich? Pozdrawiam
_________________
Gallery of my cars
Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.
The end.