Witam! czy tytm:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79102788 mozna w jakiejs klasie brac udzial w zawodach? to jest stadium, wiec pod co sie to podpina?? pod buugi?? aha, a czy sa jakies freestyle'owe zawody w "akrobatyce" na razie jescze nie nie bylem na takich, a jak ktos sie popisywal to po zawodach torowych (off-roadowych), w USA robia chyba czesciej takie zawody od zwyklych wyscigów, moze warto by było nad czyms takim pomyslec?? pozdrawiam
Edit:
Jasne ze jazda "wszyscy naraz" to bezsens, ale fajnie by było np we dwoch sobie jais pokazz opracowac, potem pokazać go publice i jescze jakaś ewentualna nagrode zebrac

, niedawno zabawki modele w blue city urzadzaly taki pokaz, i mimo ze w sumie nic tam nie było aplanowane, ustalone, wycwiczone, a jedynie "wygłupy" na dwoch małych ramoach, sciagały bardzo liczna publike... moze warto cos takiego urzadzic