Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 2:55 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 2:55 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor
PostNapisane: N sty 08, 2006 10:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 29, 2005 11:11 pm
Posty: 896
Lokalizacja: Wrocław
Witam! czy tytm: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79102788 mozna w jakiejs klasie brac udzial w zawodach? to jest stadium, wiec pod co sie to podpina?? pod buugi?? aha, a czy sa jakies freestyle'owe zawody w "akrobatyce" na razie jescze nie nie bylem na takich, a jak ktos sie popisywal to po zawodach torowych (off-roadowych), w USA robia chyba czesciej takie zawody od zwyklych wyscigów, moze warto by było nad czyms takim pomyslec?? pozdrawiam


Edit:
Jasne ze jazda "wszyscy naraz" to bezsens, ale fajnie by było np we dwoch sobie jais pokazz opracowac, potem pokazać go publice i jescze jakaś ewentualna nagrode zebrac :D, niedawno zabawki modele w blue city urzadzaly taki pokaz, i mimo ze w sumie nic tam nie było aplanowane, ustalone, wycwiczone, a jedynie "wygłupy" na dwoch małych ramoach, sciagały bardzo liczna publike... moze warto cos takiego urzadzic


Ostatnio edytowano Pn sty 09, 2006 7:18 pm przez _bollo_, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 08, 2006 11:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 10, 2004 10:42 pm
Posty: 1278
Lokalizacja: Pawłowice śląskie
Nie ma klasy i nie ma akrobatycznych zawodów w Polsce :)

_________________
www.prorevo.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 09, 2006 3:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 06, 2004 3:23 pm
Posty: 1499
Lokalizacja: Kraków
co do free stylu jest ok ;)- rcXgames (na slapmafro jest)
Lecz jazda (wszyscy razem) to glupota bo sav jest w stanie kompletnie zdemolowac model wyscigowy, tak samo inne monstery i inne modele!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 2:55 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL