Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 8:00 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 8:00 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
 Tytuł: Tłumik
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 8:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 28, 2005 3:45 pm
Posty: 828
Lokalizacja: Białystok
Czy ktoś moze zna sposób na tłumik żeby byl z tylu bo po jedzie mam caly model uwalony :cry: Konkretnie chodzi mi do modelu T-MAXX nie wiem moze ktos juz przerabial monsterka poprotu ten brud mnie juz wkurza :evil:

_________________
gg.7964668


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 8:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Wydechy CVEC dostępne na TH. Mam taki w Revo i sobie chwalę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Tłumik
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 9:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
robson napisał(a):
Czy ktoś moze zna sposób na tłumik żeby byl z tylu bo po jedzie mam caly model uwalony :cry: Konkretnie chodzi mi do modelu T-MAXX nie wiem moze ktos juz przerabial monsterka poprotu ten brud mnie juz wkurza :evil:


dałem końcówke silikonową na wydech i problem zniknął

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 9:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 09, 2005 6:57 pm
Posty: 588
Lokalizacja: Kleczew
gdzie można kupić końcówke silikonową do sava ?



Pozdrawiam Adam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 9:51 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 22, 2005 9:50 pm
Posty: 421
Lokalizacja: Warszawa
www.rcbziom.pl a konkretniej http://www.rcbziom.pl/sklep/product_inf ... cts_id=315

_________________
Mad Fighter
GG: 5584772
Savage 4.6 - nareszcie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Tłumik
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 9:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2004 6:25 pm
Posty: 2253
Lokalizacja: Białystok Model: HPI Hellfire SS
Toost napisał(a):
robson napisał(a):
Czy ktoś moze zna sposób na tłumik żeby byl z tylu bo po jedzie mam caly model uwalony :cry: Konkretnie chodzi mi do modelu T-MAXX nie wiem moze ktos juz przerabial monsterka poprotu ten brud mnie juz wkurza :evil:


dałem końcówke silikonową na wydech i problem zniknął

kolega (robson) ma juz taki bajer i problem jest dalej mimo, że sylikon wystaje dobre 10 cm poza tlumik

_________________
PUSTY GARAŻ :(
GG: 2780008


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Tłumik
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 10:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
Wojtek89 napisał(a):
Toost napisał(a):
robson napisał(a):
Czy ktoś moze zna sposób na tłumik żeby byl z tylu bo po jedzie mam caly model uwalony :cry: Konkretnie chodzi mi do modelu T-MAXX nie wiem moze ktos juz przerabial monsterka poprotu ten brud mnie juz wkurza :evil:


dałem końcówke silikonową na wydech i problem zniknął

kolega (robson) ma juz taki bajer i problem jest dalej mimo, że sylikon wystaje dobre 10 cm poza tlumik


jak mieszanka jest za bogata to w rury zwyczajnie kapie olej, może trzeba silnik wyregulować?

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 10:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2004 6:25 pm
Posty: 2253
Lokalizacja: Białystok Model: HPI Hellfire SS
regulowalismy i monsterek ma już niezle skręcone paliwko, zacznie się grzać; w weekemd coś popróbujemy. Więcej nie piszę za kolegę, bo może wszystkiego nie wiem, ale wydaje mi się, że paliwko już mocno ma "dokręcone"

_________________
PUSTY GARAŻ :(
GG: 2780008


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 10:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
Wojtek89 napisał(a):
regulowalismy i monsterek ma już niezle skręcone paliwko, zacznie się grzać; w weekemd coś popróbujemy. Więcej nie piszę za kolegę, bo może wszystkiego nie wiem, ale wydaje mi się, że paliwko już mocno ma "dokręcone"


a jakie paliwo?

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 10:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2004 6:25 pm
Posty: 2253
Lokalizacja: Białystok Model: HPI Hellfire SS
modeltechnics 25% bodajze

_________________
PUSTY GARAŻ :(
GG: 2780008


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 10:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
Wojtek89 napisał(a):
modeltechnics 25% bodajze


to dajcie paliwo 16% TR, tornado lub nawet BB i bedzie po problemie

przy 25 % musicie trzymac bogata mieszankę i stąd ten olej.
Wykręć świecę po jeździe, jeśli jest wilgotna a żarnik błyszczący to jest tak jak mówię.

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 04, 2006 8:56 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 28, 2005 3:45 pm
Posty: 828
Lokalizacja: Białystok
Nie samochód jest dobrze wyregulowany i mi nie chodzi tylko o zime przeciez n 16% w lato nawet nie bedzie chcial odpalic samochod.Jesli ddam przedluzke sylikonowa to i tak bede mial cale tyle kolo zaklejone piachem.A czy w savie jak jest tlumik w dół skierowany i z przedłużka sylikonawa to wahacz jest czyst :?:

_________________
gg.7964668


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 04, 2006 8:58 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
robson napisał(a):
Nie samochód jest dobrze wyregulowany i mi nie chodzi tylko o zime przeciez n 16% w lato nawet nie bedzie chcial odpalic samochod.Jesli ddam przedluzke sylikonowa to i tak bede mial cale tyle kolo zaklejone piachem.A czy w savie jak jest tlumik w dół skierowany i z przedłużka sylikonawa to wahacz jest czyst :?:


dlaczego na 16% w lato nie będzie chciał odpalić?

w savie skierowałem końcówke na zenatrz i nic na koło nie leci, a wczesniej przy tłumiku skierowanym w dół faktycznie koło było oblepione

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 04, 2006 10:01 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2004 6:25 pm
Posty: 2253
Lokalizacja: Białystok Model: HPI Hellfire SS
Toost napisał(a):
dlaczego na 16% w lato nie będzie chciał odpalić?

taka maniera - na 16% nie zapali i koniec, mozna sobie kręcic i krecic a on nic.

_________________
PUSTY GARAŻ :(
GG: 2780008


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 04, 2006 3:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 22, 2005 12:59 pm
Posty: 354
Lokalizacja: Zawiercie. lat :18. .::RC Myszków Team::.
Słuchaj , jeśli jesteś taki delikatny to kup sobie elektryka , trzeba spojrzeć prawdzie w oczy SPALINIAK NIGDY NIE BęDZIE CZYSTY , kiedyś ktoś napisał na tym forum że jeśli lubisz czystość , ciszę , nie lubisz mieć całych rąk w oleju to spalinka nie jest dla Ciebie , co byś nie zrobił spaliniak będzie "upaprany" to jest poprostu nieuniknione miałem już 2 spailnki i wiem że co bym nie zrobił ( nakładki silikonowe , uboga mieszanka ) i tak coś było brudne , jak nie karosa , to koło , jak nie koło to wachacz i podwozie , poprostu tak musi być i tyle.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest Cz cze 25, 2026 8:00 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL