Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:48 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:48 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
 Tytuł: model spalinowy
PostNapisane: Cz gru 29, 2005 12:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 07, 2005 8:01 pm
Posty: 48
Lokalizacja: Białystok / KRAŚNIK (40km od Lublina) _autko : TT-01
mam zamiar zbierac kaske teraz na model spalinowy aby mi jezdzil okolo 80km/h i byl juz pozadnym modelem w miare nie jakis super extra power ale naprawde pozadny abym byl jego pewny i juz go nie zmienial.

chodzi mi o to ze posiadam aparature Acoms Technisport Hayabusa FM 40MHz - 2 k i czy jest ona odpowiednia do modelu spainowego ?

chcialbym abyscie mi napiasali co bede jeszcze potrzebowal do uruchomienia modelu i ile takie cos by mnie kosztowalo ?

_________________
DirTy_piG / e3 / dch / --TnK--

TT-01, Acoms Technisport Hayabusa FM 40MHz - 2 k

gg: 1695696 e-mail: dirty_pig@wp.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2005 12:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 09, 2005 6:57 pm
Posty: 588
Lokalizacja: Kleczew
aparatura mozę być tylko wyukluca się już montaż wstecznego np. w Savie



Pozdrawiam Adam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2005 2:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
Sprecyzuj pytanko, czy ma to byc model terenowy czy torowy, jaka skala itp. Co do rzeczy potrzebnych do uruchomienia sa to rzeczy zmiennie bo w jakiejs Ofnie nie potrzebujesz pakietu 7,2V poniewaz jest tam szarpanka.

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2005 2:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 07, 2005 8:01 pm
Posty: 48
Lokalizacja: Białystok / KRAŚNIK (40km od Lublina) _autko : TT-01
oki to jeszcze raz interesuje mnie model on-road tylko ;) chodzi mi o to ze chcialem sobie zakupic powoli np. same podwozie pozniej spieniezyc sie silnik i tak dalej wszystkie akcesoria co polecacie ??

_________________
DirTy_piG / e3 / dch / --TnK--

TT-01, Acoms Technisport Hayabusa FM 40MHz - 2 k

gg: 1695696 e-mail: dirty_pig@wp.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2005 2:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
Napewno nie powiem CI jaki model torowy - nie znam sie jednak moge Ci powiedziec, bo tez interesowalem sie kupnem po kolei czesci ze to sie nie oplaca. Znajomy przeliczal jakis tam model hot bodies ze jak sie kupi caly gotowy to ok 400$ jesli w czesciach to ok 700$ czy nawet wiecej. Po prostu przeplacisz!

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2005 2:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Teraz w Sprzedam jest Serpent 710 z silnikiem, aparatura i starterem za jedyne 1100zł to naprawdę świetna cena a to już pożądny modelik.

Nie napisałeś czy chcesz ten model do zawodów czy do zabawy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2005 2:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 07, 2005 8:01 pm
Posty: 48
Lokalizacja: Białystok / KRAŚNIK (40km od Lublina) _autko : TT-01
tak chce sie nim scigac na zawodach

obecnie bawie sie tt-01 ale chce miec spalinowy szybki model konkretny

na model z wszystkim co do niego potrzeba ale bez aparaturki (bo uwazam ze na niej moge posmigac) planuje wydac okolo 1000-1500 pln

np taki model NITRO RS4 czy on juz jest dobry czy jednak to nie to ?

_________________
DirTy_piG / e3 / dch / --TnK--

TT-01, Acoms Technisport Hayabusa FM 40MHz - 2 k

gg: 1695696 e-mail: dirty_pig@wp.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2005 2:59 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
To bierz tego Serpenta! Model idealny na zawody, nie ma lepszego! Ze stajni HPI to prawdziwym ścigaczem jest HPI R40, ale sam wózek kosztuje gdzieś w granicach 1,5tys. Nie wiem jak używki. RS4 to dobry model na wyścigi parkingowe, poza tym ma za duży silnik jak na zawody.
Jeśli myślisz o zawodach to zastanów się nad modelami Serpent, jest w czym wybierać: Impulse, 705 i 710, są to modele stworzone do ścigania. Impulsa moża wyrwać już nawet za 700zł, mowa o używanym.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2005 4:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 07, 2005 8:01 pm
Posty: 48
Lokalizacja: Białystok / KRAŚNIK (40km od Lublina) _autko : TT-01
dzieki piotrek :) za pomoc chyba mnie przeknales :)

poczytalem troche o tym modelku i chyba teraz mnie czeka wielka zbieranina kaski :) no okolo wrzesnia chyba bede juz mial odpowiednie fundusze :) choc moze mi sie uda troche wczesniej tak jak w przypadku tt-01 ktorego planowalem na zakup okolo lutego a to juz na poczatku grudnia smigalem nim :)

jak ktos ma jakies jeszcze propozcje niech pisze mowi i doradza bardzo bm prosil :)

_________________
DirTy_piG / e3 / dch / --TnK--

TT-01, Acoms Technisport Hayabusa FM 40MHz - 2 k

gg: 1695696 e-mail: dirty_pig@wp.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2005 6:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 28, 2005 3:45 pm
Posty: 828
Lokalizacja: Białystok
Mi sie podoba traxxasa 4-TEC

_________________
gg.7964668


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2005 9:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
robson napisał(a):
Mi sie podoba traxxasa 4-TEC

A mi różowe "kfiatki". Jakieś uzasadnienie? Ja powiem tyle, model do bani. Jest to w zasadzie elektryk(mam takiego) z przebudowanym środkiem. Jeździłem takim modelem raz w życiu, na szybkim wirażu poszło pół tylniego zawieszenia. Ten model nie jest przystosowany do mocy silnika spalinowego. Poza tym, nie nadaje się odrazu na zawody, ma za duży silnik, poza tym zero ustawień geometrii zawieszenia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 30, 2005 4:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 07, 2005 8:01 pm
Posty: 48
Lokalizacja: Białystok / KRAŚNIK (40km od Lublina) _autko : TT-01
czy moglby mi ktos jeszcze napisac naprawde wartosciowe modele jakie moglbym sobie kupic?

jak na razie modele Serpent sa u mnie nr jeden ale moze cos jeszcze jest w tych cenach ??

_________________
DirTy_piG / e3 / dch / --TnK--

TT-01, Acoms Technisport Hayabusa FM 40MHz - 2 k

gg: 1695696 e-mail: dirty_pig@wp.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 30, 2005 4:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Kolejną firmą jest MUGEN, ale niestety zaplecze serwisowe w Polsce jest praktycznie zerowe. Jest jeszcze OFNA i model CD3 Pro, ale nie jest już to ta sama klasa co Serpenet.

W sumie jeśli chodzi o zawodnicze wózki to nie ma za dużego wyboru u nas. Większość zawodników w Polsce jeździ na modelach Serpenta, nieliczni mają Mugeny.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 30, 2005 4:52 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 07, 2005 8:01 pm
Posty: 48
Lokalizacja: Białystok / KRAŚNIK (40km od Lublina) _autko : TT-01
dzieki piotrze no juz n 90% zbieram na serpenta no ale jak widzialem na stronce to takie autko kosztuje okolo 1500 pln bez silnika a z wydechem i silnikiem to jeszcze jakies 1000 pln :O czy moze ja zle przeczytalem i moge nowe taniej kupic ? juz z silnikiem i wydechem no aparature jak by co to juz mam co jeszcze bym poptrzebowal poza akumulatorkami do aparatury ?

_________________
DirTy_piG / e3 / dch / --TnK--

TT-01, Acoms Technisport Hayabusa FM 40MHz - 2 k

gg: 1695696 e-mail: dirty_pig@wp.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 30, 2005 7:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Niestety ceny tych modeli właśnie takie są. Zobacz do Sprzedam na forum. Tam Patryyyk sprzedaje 710 ze wszystkim za marne pieniądze.
Potrzebujesz tak:
-model
-silnik+wydech
-aparatura-nadajnik, odbiornik, dwa serwa, pakiet do odbiornika z 5 cel aaa
-starterbox
-nadwozie
-koła.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:48 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL