Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:40 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:40 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor
PostNapisane: N gru 18, 2005 2:06 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 22, 2005 8:13 pm
Posty: 177
Ma jakieś problemy z przekładnią biegów w savie.
Juz troche modelik wyjeżdził i cały czas wydawło mi się że ten derugi bieg wchodzi w miare porawnie i wogle że działa.
A dziś i wczoraj jak jeżdziłem z kolgeą to wydaje na mie że nie czuć tego momentu dołączenia drugiego biegu.
Mam tez wrażenie że jak jade na niby pełnej prędkości to troche tak wyje silnik ale nie jest to tak jak na filmie hpi, nie ąz tak mocno.
Prosiłbym doświadczony ludzi żeby podali jeśli wiedzą ile po wkręceniu na maxa tej śruby regulacyjnej trzeba jej wykręcić żeby bieg był prawidło ustawiony.
Wszystkie zębatki są standard.
Bardzo prosze o odpowiedz choć jedną fachową


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:40 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL