Dołączył(a): So paź 22, 2005 8:13 pm Posty: 177
|
|
Ma jakieś problemy z przekładnią biegów w savie.
Juz troche modelik wyjeżdził i cały czas wydawło mi się że ten derugi bieg wchodzi w miare porawnie i wogle że działa.
A dziś i wczoraj jak jeżdziłem z kolgeą to wydaje na mie że nie czuć tego momentu dołączenia drugiego biegu.
Mam tez wrażenie że jak jade na niby pełnej prędkości to troche tak wyje silnik ale nie jest to tak jak na filmie hpi, nie ąz tak mocno.
Prosiłbym doświadczony ludzi żeby podali jeśli wiedzą ile po wkręceniu na maxa tej śruby regulacyjnej trzeba jej wykręcić żeby bieg był prawidło ustawiony.
Wszystkie zębatki są standard.
Bardzo prosze o odpowiedz choć jedną fachową
|
|