Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 4:06 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 4:06 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: Wt gru 13, 2005 9:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
A wiec wspolnymi silami przy pomocy kolegow stworzylem taka ( pseudo ) stronke krakowska. Nie chodzi tu o rozne bajery, swiecidelka ( tak jak powiedzial Tomek ze to tylko rozprasza ) tylko oto aby bylo umieszczone fotki oraz zebyscie zobaczyli ze w Krakowie tez cos sie dzieje ehehe. Mozecie wpisywac sie do ksiazki zalezy mi aby kazdy wyrazil swoja opinie, co powinnismy zmienic itp. Nie znam sie az tak na htmlu dlatego jest na takim "serverze" hehe. Chcialbym tez poprosic osoby z krk aby napisaly do mnie na gg 6288840 i daly jakies fotki itd aby Was tez tam umiescic jesli oczywiscie wyrazacie na to zgode. Pozdrawiam :) Stronka bedzie na biezaco aktualizowana.
( sorki ze tu pisze ale nie moge nigdzie indziej :lol: :lol: )

ADRES:

|||--- www.rc-krakow.mylog.pl ---|||

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 13, 2005 10:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 30, 2004 11:19 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Warszawa............ Auto: Yokomo MR4-TC Black Edition
Moze stona ma byc prosta itd... Ale przydalo by sie pare przyciskow i takich tam *****... Jak narazie spoko tylko ja bym zmienil kolor tła bo sie zabardzo zlewa z niekotrymi czarnymi elementami noi stronka robi sie jakas ponura ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 13, 2005 11:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 06, 2004 5:11 pm
Posty: 194
Lokalizacja: RC Team Katowice
łeeeeeeee co to za odnosniki??? plis wpiszcie w <body link="kolor" vlink="kolor" alink="kolor"> chociaz to...
link to link
vlink to klikniety link
alink to chyba klikniecie linka albo cos nie pamietam :P
ogolnie to całkiem niezle :]

_________________
XRAY T4'14


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 13, 2005 11:29 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 9:10 am
Posty: 196
Lokalizacja: Gdynia
Stronka prezentuje się bardzo fajnie. Odrazu widać, że w Krakowie dużo się dzieje. Pod tym względem to chciałbym tam mieszkać.
Fajnie jakby na stronce były opisy i recenzje modeli napisane przez ich właścicieli np. praktyczne wady i zalety modelu Bonzer napisane przez Cichyy44.
Stronka zapowiada się na bardzo ciekawą.
Życzę sukcesów :)

_________________
Twin Detonator
Ferrari Enzo carson ce-4
Subaru bycmo(w garażu jako częsci zapasowe )
http://www.rcpics.net/media.php?searchs ... h&limit=10


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 14, 2005 7:21 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
Dzieki za opinie.

Do GEX to ja wlasnie mowie ze nie chce wiecej przyciskow! Chce tylko te linki co sa u gory i NIC WIECEJ. znaczy no moglyby byc ale to wszystko juz by trzeba na inny server dac i w ogole wszystko ladnie zrobic. Sprobuje z tymi linkami bo to straszna sprawa

20Kokos - tez o tym myslalem i wydaje mi sie ze to bedzie zrobione. ale jak narazie to od 2 dni caly czas przy tym siedze i juz sily nie mam hehe. jesli pomoga koledzy z krakowa to napewno bedzie. Pozdrawiam i DZIEKI!

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 14, 2005 12:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 9:10 am
Posty: 196
Lokalizacja: Gdynia
Piotrek-krk napisał(a):
jesli pomoga koledzy z krakowa to napewno bedzie.

No właśnie postaraj się namówić innych modelarzy z Krakowa aby ci pomogli i napisali różne artykuły o swoich autkach. "Co dwie głowy to nie jedna"

KRAKOWIANIE!
POMÓŻCIE PIOTRKOWI W ROBIENIU STRONKI!!!!
:D
Wówczas będzie ona naprawdę dobra.

Aha. Przyszło mi na myśl takie coś zeby było trochę artykułów o torach np. "najlepsze tory onroad i offroad w Polsce" lub "Jak najprościej zrobić własny tor offroad'' , itp.

_________________
Twin Detonator
Ferrari Enzo carson ce-4
Subaru bycmo(w garażu jako częsci zapasowe )
http://www.rcpics.net/media.php?searchs ... h&limit=10


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 14, 2005 3:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 12:03 pm
Posty: 557
Lokalizacja: Kraków/England
Ja jestem chętny w pomocy ;)

_________________
Łukasz - .:RC SMOKI KRAKÓW:.
FG Monster Beetle ;) 40.675 CH51
GG:7897995 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 14, 2005 4:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
wiesz. stronka miala byc o Krakowie a nie taki wielki portal jak RCAUTO z pomoca itp. ale jesli beda chetni to jest to super pomysl ;D zobaczymy co da sie zrobic a jak na poczatek to dobre i to :D

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 14, 2005 7:43 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 05, 2004 10:06 pm
Posty: 2469
Lokalizacja: Wa-Wa Auto: Xray m18 i TLT-1 Trial
w linkach dajcie "target=new" ( <a heref="" target="new" )
potem zrobicie na boku menu - wygodniejsze w dodawaniu nowych działów no i wtedy księga by się normalnie ladowala a menu by zostawalo.
Zrobcie jakis banner - moge pomodz :) W kontakcie zrobcie status gg oraz link e-mail i gg ( <a herf="mailto:tu dajesz maila> <a herf="gg:tu dajesz gg"> :) )

NEwsy chyba lepiej wygladaja lepiej na glownej a zostawcie ttylko do "kilka slow o modelarstwie.." a to dajcie na innej zakladce :)

pozatym dajcie guziczki z www.buttongenerator.com no I ZMIEŃCIE KOLORYSTYKE :] blagam :D

p.s. PIO pisz na gg 8987367 a dam wiecej szczegolow :)

_________________
SPRZEDAM M18T/MT rtr. Na bezszczotce!
Info na Maila Kruszu@gmail.com <- rzadko bywam na forum, więc wolno odpisuję na PW.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 14, 2005 10:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
Eras sluchaj napisze pozniej. dzieki za info, pozniej zrobie. z bannerkiem jest maly problem bo jaks ie wstawia wiesz ten URL <IMG... cos tam cos.. to nie wstawia sie fotka - nie otwiera. mozna tylko tak jak w galerii. bede jeszcze pozniej probowal moze sie UDA. zrobie z mailem i gg. nie wiem jak z tymi linkami. co to to target new? menu po boku jesli pomozesz to zrobie. dalbys taka rameczke z linkami co? co chcesz od kolorow? mysle ze jest to juz kwestia gustu! pogadamy na gg. dzieki

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 14, 2005 10:15 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 05, 2004 10:06 pm
Posty: 2469
Lokalizacja: Wa-Wa Auto: Xray m18 i TLT-1 Trial
target to jest cos dzieki czemu strona otwiera się w wyznaczonym miejscu (jesli nie ma sie otworzyc tam gdzie jest link) new oznacza iz otwiera sie w nowym oknie.
Zagadaj na gg to ci podesle gotowy schemat strony z banerem stalym i menu stalym :] aa co do obrazka do mosisz jesli masz na swojim serwerku dac tak <img src=jakis folder jesi tam jest/nazwa pliku. rozszerzenie> :]

_________________
SPRZEDAM M18T/MT rtr. Na bezszczotce!
Info na Maila Kruszu@gmail.com <- rzadko bywam na forum, więc wolno odpisuję na PW.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 14, 2005 10:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
z obrazkiem tak robilem ale cos nie wychodzilo. ale moze to akurat przypadek. w przyszlosci postaram sie zrobic to na innym serverze bo zobacz jak wchodzisz np w linki czy kontakt to zobacz na adres tej stronki... to jakby zupelnie nowy blog haha. ale musialem jakos pokombinowac! zrobie tak z tym target bo to dobra sprawa! ale ten bannerek to chcialbym pozniej zmienic na swoj <lol>. Napisze jutro bo nie ma sensu dzis nic robic bo juz musze odejsc od kompa ( ide spac - wczesnie wstaje heh ) papa. dzieki jeszcze raz!

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 14, 2005 10:23 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 05, 2004 10:06 pm
Posty: 2469
Lokalizacja: Wa-Wa Auto: Xray m18 i TLT-1 Trial
pamietaj ze nazwa banerka nie moze sie z dozej litery zaczynac i zamiast / rob \ zeby mozilla tez widziala a jak dasz znac na gg to dam ci duuzo fajnych zeczy ;] i serwer za 40zł /rok :d

Edit: Piotrek.... jak obejżałem zrodlo strony to normalnie nie moglem uwiezyc
tyle tam bledow... :shock: jak będziesz chciał to ci wysle odpowiednia wersje.. chetnie to zrobie

Przykladem mojej robotki jest www.rceras.prv.pl :]

_________________
SPRZEDAM M18T/MT rtr. Na bezszczotce!
Info na Maila Kruszu@gmail.com <- rzadko bywam na forum, więc wolno odpisuję na PW.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 15, 2005 2:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
tak zrodlo to po prostu usmiac sie mozna. ale nie znam sie tak jak Ty a czy sa bledy czy ich nie ma , to najwazniejsze to co wyjdzie. a nie jest najgorzej jak na moje umiejetnosci w htmlu ;d. nie chce placic 40zl z wlasnej kieszenie, chyba za kazdy z toru zlozylby sie po 5zl ( albo i mniej ).

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 15, 2005 5:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 06, 2004 5:11 pm
Posty: 194
Lokalizacja: RC Team Katowice
eras ty sam kazesz mu robic błedy!!!!!!!!!! boze
nie <a herf tylko a href
nie ma takiego czegos jak target=new tylko target="_blank"

_________________
XRAY T4'14


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest Pn cze 22, 2026 4:06 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL