Witam!
Mam zamiar kupić nowy regiel i silnik. Co sądzicie o takiej kombinacji:
regiel
http://www.rojna.pl/index.php?d=produkt&id=780
i silnik
http://www.rojna.pl/index.php?d=produkt&id=652
Nie znam silników venoma i tródno mi coś o nich powiedzieć, dlatego pytam o radę. Jeśli ktoś ma taki regiel to też dajcie opinie.
Tak na marginesie to mam pakiet GP 7.2v 3000mAh.
_________________
Twin Detonator
Ferrari Enzo carson ce-4
Subaru bycmo(w garażu jako częsci zapasowe )
http://www.rcpics.net/media.php?searchs ... h&limit=10