Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 11:42 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 11:42 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: So lis 19, 2005 9:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 06, 2005 5:38 pm
Posty: 155
Lokalizacja: Radom
Mam takie pytanka.
1. Mam turbomata 5 (dzisiaj mnie odwiedził :D ) i jakim proponujecie prądem ładować akusa GP 3300Mah żeby miał jak najdłuższą żywotność a żebym nie czekał aż 10 godzin?

2.Jeżeli będę ładował akusa prądem 5A to ile on pożyje?

3.Jakim prądem proponujecie formatować mojego akusa?

POZDRO 4 ALL :D

_________________
Radomski Klub RC
GG: 6133586
---------------------------
Futaba 3PM Fasst
E-Revo (MMM 2200+6S LiPO)
TL-01 :: RC18T


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 19, 2005 9:42 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 27, 2005 4:35 pm
Posty: 395
Lokalizacja: Gdansk
Laduj pradem 5A. Takie akusy lubia wysokie prady ladowania- zywotnosci to nie skroci, a pelniej naladuje.

_________________
Darmowy podpis, to jest to!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 20, 2005 12:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 06, 2005 5:38 pm
Posty: 155
Lokalizacja: Radom
A czy akusa trzeba formatować najmniejszym prądem czy można troche jakimś większym? Proszę o odpowiedź!!! :D

_________________
Radomski Klub RC
GG: 6133586
---------------------------
Futaba 3PM Fasst
E-Revo (MMM 2200+6S LiPO)
TL-01 :: RC18T


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 22, 2005 9:16 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 27, 2005 4:35 pm
Posty: 395
Lokalizacja: Gdansk
Nie pamietam dokladnie, uzyj funcji szukaj.

Ale z tego co pamietam to NIMH nie wymagaja formowania, rozladowywania itp bo nie maja efektu pamieci.

_________________
Darmowy podpis, to jest to!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 22, 2005 3:47 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 24, 2004 8:12 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Oborniki Wlkp Auto: B4/ B44
Tylko lixx nie trzeba formatować
Powinieneś ładować prądem nie wiekszym jak 1c dla nimh i 2 c dla nicd czyli dla ciebie ok 3A... nimh maja efekt pamieciowy ale w bardzo małym stopniu, że nie jest prawie zauważalny... dobrze jest go rozładować co kilka ładowań

pozdrawiam

_________________
Cos co lubie to Majonez

Wojtek Forysiak


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Pt cze 26, 2026 11:42 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL