Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:29 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:29 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: N lis 13, 2005 3:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 09, 2005 7:41 pm
Posty: 319
Lokalizacja: Katowice
Witam ! niedawno kupilem swoje pierwsze autko Kyosho Ultima RB i wydaje mi sie ze w tylnych anortyzatorach trezba uzupełnic olej (mam olejowe :) ) poniewaz jak je przydusze na sam dół to nie wracają do konca ! musze im delikatnie pomóc ! jaki olej daje sie do amortyzatorów? moze byc olej siliconowy ? bo ja kupiłem te autko uzywane (choć bardzo mało bo wszytskoe jest tak jak nowiutkie ) i w intsrukcji pisze ze w zestawie był olej silikonowy! wiec moze on byc dawany do amortyztorów ? pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 13, 2005 3:57 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 9:13 pm
Posty: 1723
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz.k/Warszawy
tak do amorkow leje sie olej silikonowy tylko jeszcze zalezy czy chcesz miec twarde czy miekke zawieszenie. Sa rozne gestosci oleji.

_________________
Team Losi 8ight-T | SH 4.6 | DX 3.0


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 13, 2005 4:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 09, 2005 7:41 pm
Posty: 319
Lokalizacja: Katowice
aha :) wląsnie przed chwilą znalazłem w domu małą buteleczke oleju silikonowego! tylko nie wiem jaki to jest :( pisze na nim

ZASTOSOWANIE :
-zabezpieczanie zamków i kłodek przed zamarzaniem

-smarowanie łożysk i przekłądni z tworzyw stucznych

-konserwacja wyrobów i czesci gumowych

-konserwacja i nabłyszcanei powierzchnilakierowanych

czy ten olej sie nadaje do amortyztorów ? jak tak to ile mam go wlac ? pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 13, 2005 4:06 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 9:13 pm
Posty: 1723
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz.k/Warszawy
hehe znam takich co wlewaja olej spozyczwy do amorkow :)

Najlepiej bedzie jak kupisz specialny olej do amorkow ( nie jest drogi jakies 13zl )

_________________
Team Losi 8ight-T | SH 4.6 | DX 3.0


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 13, 2005 4:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 09, 2005 7:41 pm
Posty: 319
Lokalizacja: Katowice
oki jutro skocze do modelarskiego :) PS. ale ten olej co mam to nie jest spozywczy :) z przpdu pisze OLEJ SILNIKONOWY i jest namalowana taka zebatka a z tyłu to co napisałem wyzej wiec moze i by sie nadawał ale skoro mówicie ze ten nie jest takie drogi to wle nie ryzykowac ;] jutro kupie normalny olej ;]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:29 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL