Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 4:19 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 4:19 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 1:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 04, 2005 8:24 pm
Posty: 480
Lokalizacja: RC Team Katowice
Pożyczyłem od kolegi (Kuba Stolarski) ape i esc
Poszliśmy pojezdzić na parking od OBI
Troche pojezdziłem dopóki na "drobnych" nierównościach (konkretnie łączenie kostk z asfaltem) nie połamałem płyty i zderzaka :cry: .
Jak Kuba robił swoją pierwszą jazde to spalił silnik.
Czy to standard że coś trzeba zrypać na początku :?: Jak to u Was wyglądało?

_________________
XRAY M18
HS81, Trinity Cobalt 16T, MAMBA 6800kV, Trinity Micro Monster, SX3R, MX3s 40MHz

RC WORLD TEAM KATOWICE

http://www.rcteamkatowice.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 2:09 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lip 18, 2005 4:50 pm
Posty: 116
pierwsze odpalanie autka-poszedl rotostart
pierwsza jazda-urwany wahacz
po naprawieniu:
druga jazda-prawie urwane kolo

ale nie martw sie,tylko ja jestem tak uzdolniony....:>


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 2:13 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 05, 2004 10:06 pm
Posty: 2469
Lokalizacja: Wa-Wa Auto: Xray m18 i TLT-1 Trial
Nie powiem :)

druga jazda - spalony regiel mech
trzecia - to samo :D

_________________
SPRZEDAM M18T/MT rtr. Na bezszczotce!
Info na Maila Kruszu@gmail.com <- rzadko bywam na forum, więc wolno odpisuję na PW.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 2:15 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lip 25, 2005 12:22 pm
Posty: 2336
Lokalizacja: Poznań
jak wam sie łamią wachacze itp. to uż zaczynam sie bać o swój ''bolid''
, ale całe szczęście ma zapasowy wachacz 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 2:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 14, 2005 6:09 pm
Posty: 134
Lokalizacja: Z Traxxasowa ;)
Heh.... No ja jeszcze nic nie urwałem... Ale może to czysty przypadek ;)

Pozdr.

_________________
http://www.michaldawidowicz.com


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 2:56 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lip 18, 2005 4:50 pm
Posty: 116
Maximus88 napisał(a):
jak wam sie łamią wachacze itp. to uż zaczynam sie bać o swój ''bolid''
, ale całe szczęście ma zapasowy wachacz 8)


na poczatku jezdzij na DUZYM placu. Ja popelnilem blad,jezdzilem na ogrodku i waHacz poszedl.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 3:00 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lip 25, 2005 12:22 pm
Posty: 2336
Lokalizacja: Poznań
kianek napisał(a):
Maximus88 napisał(a):
jak wam sie łamią wachacze itp. to uż zaczynam sie bać o swój ''bolid''
, ale całe szczęście ma zapasowy wachacz 8)


na poczatku jezdzij na DUZYM placu. Ja popelnilem blad,jezdzilem na ogrodku i waHacz poszedl.


rozumiem, że masz torówke, żeczywiście spaliną po nierównościach i w dodatku pierwsza jazda...to niezły hardkor


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 3:26 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lip 18, 2005 4:50 pm
Posty: 116
Nie-mam MT2.
Jezdzilem na ogrodku i uderzylem w schody. Nastepnym razem madrzejszy wyszedlem na ulice i uderzylem w plot....
Dlatego na pierwszy raz proponuje teren wymiarami boiska,az nabierzemy wprawy w kierowaniu autkiem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 7:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 5:23 pm
Posty: 423
Lokalizacja: Białystok Auto: Carson Stormracer AMT: Alfa Romeo 156
Ja jechałem se niedokończoną 2 pasmową ulicą i przeniesienie napędu na przednie koła poszło ...

_________________
Kanał 5 27MHz
27.195
Carson Stormracer CS-4B buggy
http://www.rcpics.net/member/Pawlas
GG: 8450519


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 7:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 31, 2004 9:03 am
Posty: 120
Lokalizacja: Sandomierz
ja urwalem zwrotnice ;) coprawda dopiero po ok 2 miechach ale co tam moj pierwszy defekt ;)

_________________
TT-01. Rajdówka.
And the main motivation is to compete for victory, it's not to come 3rd, 4th, 5th or 6th.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 10:47 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 25, 2004 8:06 pm
Posty: 374
Lokalizacja: zd-wola
kianek napisał(a):
......
ale nie martw sie,tylko ja jestem tak uzdolniony....:>

Ja jeste lepszy. Jak po dotarciu silnika pojechałem na wyrobisko piachy zwane żwirownią i po paru baczkach niespodzianka
Savage nie wytrzymał londowania z 5-7m w kamienie, poszedł prawie cały do kosza :(

_________________
TEAM XtrEEm Savage + już jest RB TM728 :) +JR XS3 FM
VANGUARD 4WD EP
gg: 3831823 pytać jestem jako ukryty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 16, 2005 7:48 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
kilkanascie baków w kilku jazdach. Jedno uderzenie w słup, ale bez uszkodzeń.

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 4:19 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL