Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 5:33 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 5:33 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
 Tytuł: Jakie serwo?
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 5:59 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 06, 2005 5:38 pm
Posty: 155
Lokalizacja: Radom
Czy wie ktoś może jakie serwo powinienem kupić do monster trucka elektrycznego (chodzi o serwo od skrętu)? Prosiłbym najlepiej o linki do sklepu internetowego bo u mnie w radomiu nie ma sklepu modelarskiego.
Podaje też linka do modelu wozu http://www.ebay.pl/viItem?ItemId=6977692852
A tutaj jest link do fotki serwa (tego zepsutego) http://fotogalerie.pl/galeria/szymek4118

_________________
Radomski Klub RC
GG: 6133586
---------------------------
Futaba 3PM Fasst
E-Revo (MMM 2200+6S LiPO)
TL-01 :: RC18T


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 7:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 14, 2005 6:09 pm
Posty: 134
Lokalizacja: Z Traxxasowa ;)
Witam...

Myślę, że jedyną rzeczą, którą możesz zrobić to naprawienie tego serva... To, które masz w swoim modelu nie jest proporcjonalne, więc żadne "normalne" serwo nie będzie pasować...

Jeżeli się uszkodziło to napisz, co uległo uszkodzeniu... Może wspólnymi siłami uda się naprawić ;)

Pozdr.

_________________
http://www.michaldawidowicz.com


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 8:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 06, 2005 5:38 pm
Posty: 155
Lokalizacja: Radom
Nie mam pojęcia, przyznam sie ze jestem laikiem w takich sprawach poprostu model nie skręca

_________________
Radomski Klub RC
GG: 6133586
---------------------------
Futaba 3PM Fasst
E-Revo (MMM 2200+6S LiPO)
TL-01 :: RC18T


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 8:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 13, 2005 7:20 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Poznań
najlepiej poszukaj kogos z Radomia, umówcie się i niech ten ktos ci pomoze, bo jak ty nie wiesz co jest zepsute to raczej nikt na odległość ci nie pomoże

_________________
Wybor dokonany!!!!!! Biore sava 4,6ss (juz na gwiazdke)
gg: 2102790 jak cos to piszcie moze macie jakies rady
miasto: Poznań


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 8:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 06, 2005 5:38 pm
Posty: 155
Lokalizacja: Radom
zanosiłem to do jednego faceta w radomiu (co prawda on naprawia telewizory ale coś tam o tej elektryce wie) on mi wtedy powiedział że musze sobie kupić nowe serwo. A kogoś więcej w radomiu od takich rzeczy to raczej nie znam.

_________________
Radomski Klub RC
GG: 6133586
---------------------------
Futaba 3PM Fasst
E-Revo (MMM 2200+6S LiPO)
TL-01 :: RC18T


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 10:41 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 25, 2004 8:06 pm
Posty: 374
Lokalizacja: zd-wola
zrub fotke układu skrętnego i wyślij na maila elektronikapro@interia.pl postaram ci się znaleźć takie serwo co będzie pasować

_________________
TEAM XtrEEm Savage + już jest RB TM728 :) +JR XS3 FM
VANGUARD 4WD EP
gg: 3831823 pytać jestem jako ukryty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 5:33 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL