Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 10:21 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 10:21 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: Wt wrz 13, 2005 4:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 08, 2003 7:43 pm
Posty: 798
Lokalizacja: ZG
Witam . Posiadam model elektryczny ale mysle nad kupnem modelu spalinowego.
Nie mam za dużo kasy więc proszę o propozycje jak najtańszego modelu spalinowego (najlepiej buggy albo inny offroad).
Moga być modele używaneale w dobrym stanie.
Co musze dodatkowo dokupic do takiego modelu???


pozdrawiam

_________________
Team Associated Polska, RC8B
GS CL-1, Kyosho LAZER ZX-5 KIT << SPRZEDAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 13, 2005 4:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 08, 2003 7:43 pm
Posty: 798
Lokalizacja: ZG
może coś z conrada (nie jest to jakies cudo ale za 120 euro mam model buggy 4x4 www.conrad.pl i www.conrad.de

_________________
Team Associated Polska, RC8B
GS CL-1, Kyosho LAZER ZX-5 KIT << SPRZEDAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 13, 2005 6:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 02, 2004 9:29 pm
Posty: 36
Lokalizacja: JuChoOh
matt napisał(a):
Witam . Posiadam model elektryczny ale mysle nad kupnem modelu spalinowego.
Nie mam za dużo kasy więc proszę o propozycje jak najtańszego modelu spalinowego (najlepiej buggy albo inny offroad).
Moga być modele używaneale w dobrym stanie.
Co musze dodatkowo dokupic do takiego modelu???


pozdrawiam


Pogadaj na gg z 3053328... sprzedaje tanio model taki jak szukasz... :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 13, 2005 7:26 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 8:59 pm
Posty: 2076
Lokalizacja: Jelcz Laskowice
W dziale sprzedam masz bagusa RTR , taniej już chyba nie znajdziesz

_________________
Jelcz Mikrus
GG9531784


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 13, 2005 7:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 08, 2003 7:43 pm
Posty: 798
Lokalizacja: ZG
O który dokładnie chodzi???

Ps. czekam na dalsze propozycje:)

_________________
Team Associated Polska, RC8B
GS CL-1, Kyosho LAZER ZX-5 KIT << SPRZEDAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 13, 2005 8:13 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 8:59 pm
Posty: 2076
Lokalizacja: Jelcz Laskowice
matt napisał(a):
O który dokładnie chodzi???

Ps. czekam na dalsze propozycje:)



http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?t=10178

_________________
Jelcz Mikrus
GG9531784


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 14, 2005 10:43 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Temat przeczyscilem ze smieci. Om3n i maximu88 dostaja ostrzezenia! Jeszcze raz i ban. Nie liczcie na Forumowicza w najblizszym czasie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 14, 2005 12:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 30, 2005 12:08 am
Posty: 119
Lokalizacja: Pustków
ad Piotr Michalski

nie chce się czepiać ......
ale co jakiś temat się rozkręca lub coś nowego można poczytać to zaraz jest zablokowany przez Ciebie,
wiem że pilnujesz porządku ale bez przesady.
Ja jestem nowy na forum i jest jeszcze pare ludzi co też są nowi, ale przez takie coś się można zrazić.
Może powiesz że jak się komuś nie podoba to nie musi korzystać z forum, ale jest dużo ludzi początkujących i chętnych do rozwijania swojego hobby.
Jest opcja szukaj (co zawsze piszesz zamiast odpowiedzieć na pytanie - a jak nie chcesz odpowiadać to po co wogóle piszesz)
- ale niema to jak porozmawiać na bieżąco
po to stworzone jest forum aby podyskutować.
dziękuje za uwage i pozdrawiam

_________________
Kyosho Inferno MP7.5 Sports
Futaba 3PK 40.630


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 14, 2005 1:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
A czy Ty wogole widziales ten temat wczesniej? Jesli nie to radze sie nie wypowiadac bo wlasnie piszesz niezly stek bzdur. A jesli to widziales, no to wybacz jesli sadzisz, ze taka dyskusja jest potrzebna na forum.

Co do zasad forum, to sa one z gory i jasno okreslone.

Jesli chcesz ze mna pogadac, zapraszam na priv lub gg 6515509


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 14, 2005 1:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 15, 2005 2:22 pm
Posty: 88
Lokalizacja: Sosnowiec
bruno napisał(a):
ad Piotr Michalski

nie chce się czepiać ......
ale co jakiś temat się rozkręca lub coś nowego można poczytać to zaraz jest zablokowany przez Ciebie,
wiem że pilnujesz porządku ale bez przesady.
Ja jestem nowy na forum i jest jeszcze pare ludzi co też są nowi, ale przez takie coś się można zrazić.
Może powiesz że jak się komuś nie podoba to nie musi korzystać z forum, ale jest dużo ludzi początkujących i chętnych do rozwijania swojego hobby.
Jest opcja szukaj (co zawsze piszesz zamiast odpowiedzieć na pytanie - a jak nie chcesz odpowiadać to po co wogóle piszesz)
- ale niema to jak porozmawiać na bieżąco
po to stworzone jest forum aby podyskutować.
dziękuje za uwage i pozdrawiam


Podpisuję się pod tym i dodam tylko od siebie:
Jest tak dużo informacji na forum które się dublują i czasem jak ktoś chce coś znaleźć to wyniki opcji SZUKAJ (tak często powtażane) daje często ponad 20 stron samych tematów, żeby to wszystko ogarnąć i wysupłać informacje, które nas interesują zajmują zbyt wiele czasu...
Jeśli daliście prawo do tworzenia tematów NOWICJUSZOM to nie dziwcie się że taki bałagan jest.
Można stworzyć tematy i dać możliwość tylko w nich zadawać pytania/pisać odpowiedzi nowicjuszom.
Przykład: "Jak zacząć?" temat: "TT-01" i wszystkie pytania i odpowiedzi są w jednym miejscu, temat urośnie do kilkudziesięciu stron ale mamy to wszystko w jednym miejscu a nie w kilkunastu tematach, które trzeba przejżeć i dowiedzieć się w większości z nich że to już było na Forum :!:
Pewnie i post ten zostanie skasowany, lub ja zbanowany bo też zauważyłem że wolność słowa jest mocno ograniczona...

Wiem że nie w temacie, ale tak przy okazji. (administrator może go umiejscowić adekwatnym dziale/temacie)
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 14, 2005 1:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
I znowu bede tym niedobrym modem, ale sami sie o to prosicie. Kadafico, sam napisales, ze Twoja wypowiedz odbiega od tresci tematu, wiec nie dziw sie potem, ze zamykam tematy lub kasuje posty i wystawiam ostrzezenia a w ostatecznosci pisze do Admina o bana, tak jak to mialo dzisiaj miejsce po ostatnich wybrykach Om3na i Maximus88.

Jesli chcecie ponajezdzac na forum/moderatorow zrobcie sobie nowy watek, albo dopiszcie sie, do ktoregos ze starych, bo bylo juz ich kilka. A jesli dalej bedziecie tutaj pisac posty lub caly temat leci do kosza.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 14, 2005 2:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 30, 2005 12:08 am
Posty: 119
Lokalizacja: Pustków
no właśnie .... "jesteś tym niedobrym modem"
uczestnicze także na innych forach (fotograficzne - drugie hobby to robienie zdjęć) i ludzie tam a przede wszystkim moderatorzy są życzliwi i upszejmi, a przede wszystkim pomagają nowicjuszom i zawsze służą dobrą radą.
Na tym forum jakoś tego nie zauważylem............
może nasz moderator Piotr Michalski powinien zająć się czymś innym (zbieranie znaczków, ogrodnictwo, akwarystyka) a nie tylko zamykać nowe posty.
pozdrawiam moda

_________________
Kyosho Inferno MP7.5 Sports
Futaba 3PK 40.630


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 14, 2005 2:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 19, 2005 2:06 pm
Posty: 243
Lokalizacja: Kielce
wiesz co bruno mi jeszcze Piotr Michalski nic mi nie zrobił nie usunął posta a to nie jego wina że piszą bez sensu

_________________
Traxxas revo 3.3 platinum, savage X SS, t-maxx 3.3, hpi baja 5b, hpi baja ss mini-lst, x-ray m18t e-mail: skvarson@gmail.com
GG:1854003


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 14, 2005 2:18 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Tak jak pisalem. Prosilem, grozilem i nic, jak grochem o sciane. Jesli chcesz cos napisac to moze najpierw sprawdz czy pasuje do tematu?

Zapraszam do tematu http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?p=77569#77569 a tutaj prosze pisac na temat, albo znowu zaczne kasowac i zamykac.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 14, 2005 4:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 08, 2003 7:43 pm
Posty: 798
Lokalizacja: ZG
Hmmm-nie ma to jak rzetelna pomoc- proponuje zebyscie przeniesli swoje pretensje do innego topicu a tutaj mi pomogli.

Ja proponuje to juz od dawna. Ale jak widac lepiej nie zwracac uwagi na moda i pisac bzdury, a potem jak on zacznie kasowac to ponarzekac na niego i koniec. Piotrek :lol:

_________________
Team Associated Polska, RC8B
GS CL-1, Kyosho LAZER ZX-5 KIT << SPRZEDAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest Pn cze 22, 2026 10:21 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL