Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 9:03 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 9:03 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: Śr wrz 14, 2005 9:28 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt wrz 13, 2005 4:42 pm
Posty: 59
Lokalizacja: warszawa
Prosze o info od użytkowników takowej :)

czy sygnalizuje w jakiś sposób że ładowanie pakietu dobiegło końca


i ta ładowarka dobiera tylko najszybszy czas ładowania ?


i rozumiem że ma jedno wyjscie, czyli ładujemy na raz tylko 1 pakiet ?

pozdr.
Marti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 14, 2005 9:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 15, 2005 2:22 pm
Posty: 88
Lokalizacja: Sosnowiec
Sygnalizuje zakończenie ładowania.
Jak dla mnie w zupełności wystarcza.
podaj adres e-mail wysle manuala pl do niej...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 14, 2005 9:41 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt wrz 13, 2005 4:42 pm
Posty: 59
Lokalizacja: warszawa
users@neostrada.pl

wielkie dzięki :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 6:17 am 
Offline

Dołączył(a): So sty 29, 2005 10:59 pm
Posty: 560
Lokalizacja: Gdańsk
Ładuje pakiet w 120 minut (2 godziny) jak dla mnie to wystarczająco szybko, po naladowaniu mruga zielona dioda sygnalizujaca zakonczenie ladowania, ładuje prądem od 0.1 do 5A (bybiera automatycznie)

Jednym słowem - EXTRA - POLECAM :wink:

_________________
...życie nie po to jest by brać...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 9:05 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 15, 2005 12:07 pm
Posty: 475
Lokalizacja: Kęty
Witam
Ładowarka ta sama sobie wykrywa ilość cel oraz optymalny prąd ładowania użytkownik wybiera tylko rodzaj aku (NiMh lub NiCd). Po zakończeniu ładowania zaczyna migać dioda i przez kilkanaście sekund sygnałem dźwiękowym informuje o zakończeniu procesu ładowania oraz automatycznie przełącza się w tryb doładowywania do momentu odpięcia aku przez użytkowinika. Ładowarką możesz ładować pakiety składające się od 4 do 8 cel czyli praktycznie wszystkie pakiety jakie się popularnie używa w modelarstwie oczywiście na raz możesz ładować tylko jeden pakiet.
Czas ładowania zależy od jakości akusów użytych do pakietu oraz od ich pojemności. Z mojego doświadczenia to średniej jakości pakiet 3000 mAh ładuje w około 1-1,5 godz. Jeżeli pakiet jest dobrej jakości i ładowarka uzna że można ładować go wyższym prądem to naładuje szybciej.
Ogólnie na początek zabawy z modelarstwem do amatorskiego jeżdżenia "po podwórku" polecam tą ładowarkę, jednakże jeżeli chcesz startować w zawodach to nie wiem na ile spełni swoją role i podejżewam, że przydałoby się coś lepszego.

_________________
Pozdrawiam Sławek Forystek
TB-01 (sprzedany), HPI Nitro RS4 3 evo (sprzedany), Serpent Impuls (sprzedany), w najbliższych planach REVO :)
GG: 6144700, SKYPE: SForrest_PL


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 9:03 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL