Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 3:53 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 3:53 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 30, 2005 9:00 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 18, 2005 8:17 pm
Posty: 1764
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
No przemek zwracam honory sa wyjątki.

Ale ja mówiłem o większości modeli, i znowu u ciebie główny ciężar jest troszke bardziej na przód niż na srodek ale wraz nie całkowicie na przdzie (gdyby tam był pakiet i silnik to było by można dopiero tak mówić)

_________________
Pozdrawiam Michał Sękal
Wspierany przez N.T.H. Usługi leśne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 30, 2005 9:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 12:03 pm
Posty: 557
Lokalizacja: Kraków/England
20kokos: Mam do ciebie pytanie: Jakie masz felgi w tym subaru- pięcio ramienne czy szprychowe :?: :?:

_________________
Łukasz - .:RC SMOKI KRAKÓW:.
FG Monster Beetle ;) 40.675 CH51
GG:7897995 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 30, 2005 11:06 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 10:11 am
Posty: 2778
Lokalizacja: Pabianice
Eras21 napisał(a):
przecieś silnik w modelu elektrycznym ma wage piurkową ;) gdybyś tam dał pakiet to być czół różnice :) !!


Oj Eras na fizyce się nie uważało co ? :-) Środek cięzkości modelu normalnie wypada mniej więcej w środku długości podwozia. Pakiet jest oddalony od tego punktu na małą odległość, silnik na kilka lub nawet kilkanaście razy większą. Dla uproszczenia przyjmijmy, że podwozie to dźwignia dwustronna z podporą umieszczoną w środku ciężkości podwozia, przy czym przy jego wyznaczaniu z podwozia jest wyjęty pakiet i silnik. Aby dżwignia pzostała w rónowadze musi być spełniony warunek Mp*Lp=Ms*Ls gdzie Mp i Ms odpowiednio masy pakietu i silnika a Lp i Ls odległości odpowiednio pakietu i silnika od podpory dźwigni. W moim modelu Lp=5cm a Ls=15cm wynika z tego, że pakiet musiałby być 3 razy cięższy od silnika aby przód modelu nie był dociążany. Nie wiem ile dokładnie waży silnik a ile pakiet ale sądzę, że tuningoiwy silnik waży nie wiele mniej od pakietu. Na potwierdzenie mojej teorii mam fakt iz nawet w instrukcji montażu modelu jest wyraźnie napisane, że amory z przodu muszą być bardziej utwardzone (poprzez dodanie większych podkładek) niz tylne. Podsumowując mniejszy ciężar na dłuższym ramieniu ma większe znaczenie niż niewiele większy ciężar ale na dużo mniejszym w stosunku do różnicy mas ramieniu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 30, 2005 11:08 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 05, 2004 10:06 pm
Posty: 2469
Lokalizacja: Wa-Wa Auto: Xray m18 i TLT-1 Trial
Przemek_PC napisał(a):
Eras21 napisał(a):
przecieś silnik w modelu elektrycznym ma wage piurkową ;) gdybyś tam dał pakiet to być czół różnice :) !!


Oj Eras na fizyce się nie uważało co ? :-) Środek cięzkości modelu normalnie wypada mniej więcej w środku długości podwozia. Pakiet jest oddalony od tego punktu na małą odległość, silnik na kilka lub nawet kilkanaście razy większą. Dla uproszczenia przyjmijmy, że podwozie to dźwignia dwustronna z podporą umieszczoną w środku ciężkości podwozia, przy czym przy jego wyznaczaniu z podwozia jest wyjęty pakiet i silnik. Aby dżwignia pzostała w rónowadze musi być spełniony warunek Mp*Lp=Ms*Ls gdzie Mp i Ms odpowiednio masy pakietu i silnika a Lp i Ls odległości odpowiednio pakietu i silnika od podpory dźwigni. W moim modelu Lp=5cm a Ls=15cm wynika z tego, że pakiet musiałby być 3 razy cięższy od silnika aby przód modelu nie był dociążany. Nie wiem ile dokładnie waży silnik a ile pakiet ale sądzę, że tuningoiwy silnik waży nie wiele mniej od pakietu. Na potwierdzenie mojej teorii mam fakt iz nawet w instrukcji montażu modelu jest wyraźnie napisane, że amory z przodu muszą być bardziej utwardzone (poprzez dodanie większych podkładek) niz tylne. Podsumowując mniejszy ciężar na dłuższym ramieniu ma większe znaczenie niż niewiele większy ciężar ale na dużo mniejszym w stosunku do różnicy mas ramieniu.



sorry ale totalnie cie nierozumiem :] na fizyce nie uważałem bo taakowej jeszcze nie miałem :]

_________________
SPRZEDAM M18T/MT rtr. Na bezszczotce!
Info na Maila Kruszu@gmail.com <- rzadko bywam na forum, więc wolno odpisuję na PW.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 31, 2005 12:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 9:10 am
Posty: 196
Lokalizacja: Gdynia
felgi mam pięcioramienne, ale na filmiku pokazany jest model na zupełnie innych kołach ellegi :http://www.rcmonster.home.pl/catalog/product_info.php?cPath=23_47_53_55&products_id=254
http://www.rcmonster.home.pl/catalog/pr ... cts_id=255
A propo tego driftingu to w tym subaru jest praktycznie niemożliwe:
po pierwsze napęd na tył, a po drugie ten mechaniczny regiel, przez który przy wejściu w zakręt nie można odpowiednio dobrać obrotów- to jest przyczyna tego, że kręci bączki przy każdym skręcaniu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 31, 2005 1:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 12:03 pm
Posty: 557
Lokalizacja: Kraków/England
Ja to pisałem wcześniej- W tym modelu TRZEBA zmienić regiel żeby to autko ładnie jeździło ;)

_________________
Łukasz - .:RC SMOKI KRAKÓW:.
FG Monster Beetle ;) 40.675 CH51
GG:7897995 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 02, 2005 10:07 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 9:10 am
Posty: 196
Lokalizacja: Gdynia
mam jeszcze jedno pytanko odnośnie tego subaru: co myślicie o tych łożyskach http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69955497
czy rzeczywiście łożyska są jedynym powodem luzu na kołach- nie trzeba również wymienić półosi? Pytam bo myślę o ich kupnie, a nie mam zamiaru kupować tych numerów z częściami tuningowymi. Sprzedający mówi, że te łożyska są firmy carson


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 02, 2005 2:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 12:03 pm
Posty: 557
Lokalizacja: Kraków/England
Ja bym ci nie radził kupować tych łożysk. Do radio controla są łożyska na rojnie. Tu nawet gość nie podaje prawidłowych wymiarów. A co do wymiany półosi, to nie trzeba ich wymieniać. A pozatym patrzyłeś na cenę: 65zl za sztukę :shock:

_________________
Łukasz - .:RC SMOKI KRAKÓW:.
FG Monster Beetle ;) 40.675 CH51
GG:7897995 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 02, 2005 4:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 03, 2005 10:46 am
Posty: 105
Lokalizacja: Brody
Dziś postanowiłem wymienić parę rzeczy w Subaru :)
- zmieniłem aparaturę (nadajnik + odbiornik)
- wymieniłem regulator na elektroniczny
- półośki, sześciokąty, felgi i opony

Po takiej wymianie samochodem jeździ się naprawdę fajnie :)
Nie ma już luzów na kołach i nie ucieka na boki jak to było ostatnio.
Niedługo wymienię jeszcze parę rzeczy, można powiedzieć że z RadioControl pozostanie niewiele :D

_________________
Hpi Savage 25

GG: 4560509


Ostatnio edytowano Śr lis 02, 2005 11:06 pm przez Łukasz L, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 02, 2005 4:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 12:03 pm
Posty: 557
Lokalizacja: Kraków/England
Ja to właśnie mówiłem, tam trzeba wymienić WSZYSTKO oprócz samego podwozia i w tedy robi się fajne auto ;)

_________________
Łukasz - .:RC SMOKI KRAKÓW:.
FG Monster Beetle ;) 40.675 CH51
GG:7897995 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 02, 2005 9:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 9:10 am
Posty: 196
Lokalizacja: Gdynia
do łukasz l: Jakie półośki i sześciokąty kupiłeś?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 02, 2005 9:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 16, 2005 10:59 am
Posty: 270
Lokalizacja: Nysa(south side)
Łukasz L napisał(a):
- wymieniłem regulator na elektryczny

Chyba elektroniczny :D :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 02, 2005 11:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 03, 2005 10:46 am
Posty: 105
Lokalizacja: Brody
20kokos napisał(a):
do łukasz l: Jakie półośki i sześciokąty kupiłeś?


Żadnych nie kupiłem ;) wydłubałem ze starego modelu Tamiya :)

Wojtek Minda napisał(a):
Łukasz L napisał(a):
- wymieniłem regulator na elektryczny

Chyba elektroniczny :D :wink:


No tak, ale byka strzeliłem :D dzięki za uwagę ;)

_________________
Hpi Savage 25

GG: 4560509


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 03, 2005 1:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 16, 2005 10:59 am
Posty: 270
Lokalizacja: Nysa(south side)
nie ma za co :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 17, 2005 6:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 11, 2005 5:12 pm
Posty: 50
Lokalizacja: Kielce
jak myslicie najgorsze TL-01 lepsze od subarki

_________________
TL-01 jak na poczatek
GG:2583623


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Teraz jest Cz cze 25, 2026 3:53 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL