Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 3:04 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 3:04 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 4:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 7:59 pm
Posty: 53
Lokalizacja: Rzeszów
Ludzie ja się coś pytałem - Jak wybieram samochód w hpi.pl/sklep to pokazuje mi sie menu z częsciami itd. i jest link koniecznie potrzebne czy coś takiego i tam są rzeczy które brakują do jazdy :?: :?:
A jeśli nawet to po co mi katalog :?

PS: nie kłuccie się już z tym wysyłaniem za granice bo przez kilka postów zrobił się wielki Off Topic !!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 6:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 21, 2005 4:13 pm
Posty: 218
Lokalizacja: sie biora dzieci?
Słuchaj nie musiasz kupować katalogu ;)
Do każdeog spaliniaka bedziesz musiał kupić grzałkę do świec (akurat widzę, ze na hpi.pl tego nie ma), pakiet do roto (tez nie ma), ładowarkę do pakietu (o ile nie masz), paliwo (tez nie ma na hpi) i baterie lub akumulatorki (sa w zestawie z ładowarką).

_________________
...a gwiazdek niczym dobry koniak...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Teraz jest Pn cze 22, 2026 3:04 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL