Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 12:52 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 12:52 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 28, 2005 9:18 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 3:12 pm
Posty: 164
Słuchanie to swoją drogą, i tak już zamówiłem mój 1 model :) ale nieche rzeby jak przyjdzie paczka (a ja bede np. w szkole) to rzeby go nie odeslala :lol: , a jesli rodzic mówi, że masz na czymś obsesje to mu to samo odpowiedz (np. ojciec pali?! to powiedz mu że jest uzależniony :) )

_________________
HSP Spalina on-road: ok. 800zł
Paliwko Big Bang 16%: 80zł
12 akumulatorków + 3 ładowarki: 60zł
___________________
Wnerwianie sie, bo nie chciał odpalić: bezcenne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 28, 2005 10:53 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 22, 2005 9:50 pm
Posty: 421
Lokalizacja: Warszawa
heh, dobre tylko ze ojciec nie pali. najgorsze jest to ze non stop nie ma g w domu i nie moge sobie pogadac a jak przychodzi okolo 21 to siada w fotelu i zasypia ale czasem jest spoko.Sam proponuje ze pojedzie ze mna na jakis parking zebym sobie posmigal.Ale to tylko w weekendy i rzadko :D

_________________
Mad Fighter
GG: 5584772
Savage 4.6 - nareszcie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 28, 2005 10:56 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
W tym wieku moim zdaniem powinniscie sluchac. ja tak robie :P to cos nazywa sie SZACUNEK i nie inaczej! wiadomo ze czesci to co sie bede zawsze pytal czy czesci mozna kupic - o to nie maja pretensji bow idza ze rozwalony to jakos naprawic trzeba. jednak nie wyobrazam sobie kupic model nie mowiac nic o tym rodzicom.... :roll: :roll: :roll:

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 28, 2005 11:11 am 
Offline

Dołączył(a): Wt lis 22, 2005 6:09 pm
Posty: 120
Lokalizacja: wyszków
taaaaaaaaaaaaaa a muj kumpel wyłozył tysiaka na tl-01 la rtr i powiedział rodzicom ze zapłacił 100 zł


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 28, 2005 11:15 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
no to fajny gosc hee :)

Schodzimy powoli troche z tematu. Piszmy to o co prosil nas autor temtu, bo zaraz mu zamkna temat i tyle z tego bedzie mial.

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 28, 2005 11:17 am 
Offline

Dołączył(a): So lis 20, 2004 4:14 pm
Posty: 393
Hehe mój Tata jakby miał $$$$$ to by mi napewno dał ;) zawsze sie stara pomóc ale nie zawsze Mu to wychodzi :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 28, 2005 11:42 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 12:13 pm
Posty: 937
Lokalizacja: Szczecin
Z moimi rodzicami to nigdy nie ma problemu. Jedyny problem to oceny w szkole. A to DUZY problem. Rodzice zgadzaja sie na wszystko, poki sam za wlasne pieniadze to kupuje. Czasami sie dorzuca do czegos. Tak jak juz powiedzialem, jedyny problem to oceny. A niestety orlem to ja nie jestem (i nigdy nie bede)

PS. Powiedz swoim rodzicom ze to fajne hobby. Uczy dbac o swoje rzeczy. :lol: Uczy motoryzacji :twisted: i takie tam ***** :D

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 28, 2005 12:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 4:27 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Rzeszów
Z noimi też wiekszego problemu nie było tyle że na poczatku gadali, ze za tyle $$ to bym kupił sobie jakiś rower itp. a nie jaką zabawke.Ale powiedziałem że to jest lepsza zaawa od jakiegoś tam roweru.I moge kupowac co tam chce o ile mam kase :D

_________________

GG: 4952332


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 28, 2005 1:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 16, 2004 6:05 pm
Posty: 84
jak mama powiedziala ze nie kupi mi modelu za 2000 to powiedzialem ze chce miec jakies fajne hobby zeby oczy sie nie psoly(tak jak calymi dniami siedzi sie przy kompie)ze chce przstac grac na kompie i zeby lepiej poznac konstrukcje modelu w 1 dzien powiedzialem mamie to powiedziala ze nie ma mowy ale z czasem jak grzecznie prosilem chodzilem na zakupy,sprzatalem w domu,uczylem sie to powiedziala mi jak chcesz ten model to idz i sobie zamow ale mnie nie pros o nic przez pol roku :lol:

_________________
Hpi Savage 25+sanwa mx-3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 28, 2005 1:51 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 3:12 pm
Posty: 164
ja mówilem rodzicom że kupuje model, nawet jak mi niepozwolą i tak se kupie, balem mi sie ze zabiora mi kase ze skarbonki :lol: . Tera zaplacilem juz przelewem, wiec niema odwrotu, tylko boije sie ze beda chcieli odeslac :roll:

PS: kupilem na allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78968846 czy dobry wybór?

_________________
HSP Spalina on-road: ok. 800zł
Paliwko Big Bang 16%: 80zł
12 akumulatorków + 3 ładowarki: 60zł
___________________
Wnerwianie sie, bo nie chciał odpalić: bezcenne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 28, 2005 5:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 16, 2004 6:05 pm
Posty: 84
fajny modelik,sam bym pojezdzil nim 8) tylko jak chcesz zeby dobrze jezdzil to zbieraj kase na regla elektrycznego :D

To nie temat do takich rozmów! Piotrek

_________________
Hpi Savage 25+sanwa mx-3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 28, 2005 8:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 3:12 pm
Posty: 164
to macie jakies teksty jak w pierwszym poscie??

_________________
HSP Spalina on-road: ok. 800zł
Paliwko Big Bang 16%: 80zł
12 akumulatorków + 3 ładowarki: 60zł
___________________
Wnerwianie sie, bo nie chciał odpalić: bezcenne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 28, 2005 9:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 16, 2004 6:05 pm
Posty: 84
powiedz ze nie bedziesz bral juz kasy,ze chcesz sie wyrwac z wirtualnego swiata(komputerow) ze bedziesz sie uczyl,i badz uczynny w domu :) wiesz posprzataj(wtedy mama pomysli sobie ale on grzeczny i moze sie zgodzi) ja tak zawsze robie nic innego mi do glowy nie przychodzi :?

_________________
Hpi Savage 25+sanwa mx-3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 28, 2005 9:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 3:12 pm
Posty: 164
nieno, bedzie trudno, ale badzmy dobrej mysli, moze jakos przejdzie :)

PS: Obkroili mi poprzedniego posta :lol:

_________________
HSP Spalina on-road: ok. 800zł
Paliwko Big Bang 16%: 80zł
12 akumulatorków + 3 ładowarki: 60zł
___________________
Wnerwianie sie, bo nie chciał odpalić: bezcenne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 28, 2005 9:52 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 15, 2005 7:00 pm
Posty: 750
Lokalizacja: Warszawa
I powiedz tak jak napisałem we wcześniejszym poście:
1.Jak model spalinowy to nauczysz się budowy silniki
2.jak elektryczny to powiedz że enauczysz się elektroniki (podłączania kabli itp. :D )


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Teraz jest Cz cze 25, 2026 12:52 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL