Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 11:49 pm

Teraz jest Wt cze 23, 2026 11:49 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 14, 2006 9:05 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2004 6:25 pm
Posty: 2253
Lokalizacja: Białystok Model: HPI Hellfire SS
gelo napisał(a):
Ja tez mam MT2 i jestem z niego bardzo zadowolony, a przy okazji chcialbym zapytac jaki byscie polecili filtr powietrza do tego autka, czy ktorys z tej ztronki http://www.ofna.pl/shop/index.php?cat_id=38 bedzie pasowal? jesli nie to dajcie linka do jakiegos dobrego filtra(oprocz tego na HPI)


no dokładnie tak jak Piotrek używałem tego filtra przez 3 miesiące i raz go czyściłem a tak to jakby brud sam z niego sie obsypywał. Bardzo dobry, nie wpuszcza paprochów do silnika, jest ekstra... jnie ma co kombinować z jakimiś jednowarstwowymi.

_________________
PUSTY GARAŻ :(
GG: 2780008


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 14, 2006 9:17 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2005 9:46 am
Posty: 887
Lokalizacja: Radom
no to namowiliscie mnie, juz zaklepany filtr, teraz powiedzcie ktore sprezyny sa twardsze,(za cholere nie moge polapac sie z tymi sprezynami)
P.S
mozwa caly czas o tym filtrze http://www.hpi.pl/sklep/product_info.ph ... ts_id=2146 ??

_________________
Mam:
crt.5 BL
Wracam do:
x2 crt

Kupie Jammin x2 crt w dobrej cenie, samo podwozie.
GG: 4743873


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 14, 2006 9:22 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2004 6:25 pm
Posty: 2253
Lokalizacja: Białystok Model: HPI Hellfire SS
gelo napisał(a):
no to namowiliscie mnie, juz zaklepany filtr, teraz powiedzcie ktore sprezyny sa twardsze,(za cholere nie moge polapac sie z tymi sprezynami)
P.S
mozwa caly czas o tym filtrze http://www.hpi.pl/sklep/product_info.ph ... ts_id=2146 ??


Filtr ten, wlaśnie o ten chodzi. Co do spręzyn to sam chciałbym to wiedzieć. Wiem, że niebieskie są twarde, najtwardsze.

_________________
PUSTY GARAŻ :(
GG: 2780008


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 14, 2006 9:40 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 22, 2005 9:50 pm
Posty: 421
Lokalizacja: Warszawa
żołte: najmiękksze
czarne: średnie
Niebieskie: Twarde
Fioletowe: najtwardsze
z przykroscia stwierdzam ze po zalozeniu niebieskich nic sie nie zmienilo oprocz koloru :(

_________________
Mad Fighter
GG: 5584772
Savage 4.6 - nareszcie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 14, 2006 10:07 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 28, 2005 3:45 pm
Posty: 828
Lokalizacja: Białystok
Również polecam ten filtr powietrza od hpi

_________________
gg.7964668


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 14, 2006 11:24 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
Malkavian napisał(a):
żołte: najmiękksze
czarne: średnie
Niebieskie: Twarde
Fioletowe: najtwardsze
z przykroscia stwierdzam ze po zalozeniu niebieskich nic sie nie zmienilo oprocz koloru :(


Strasznie duzo tez zalezy od oleju.

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 14, 2006 1:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 26, 2005 4:36 pm
Posty: 435
Lokalizacja: Łódź
Ja mam MT SS=D (pragne jechac na malinke)

_________________
ŁÓDZKI KLUB MODELARSTWA SPORTOWEGO

IC-8 BUGGY: Xray XB808 2010 specs + NOVA PLUS 4 / RB K9
IC-8: Kyosho Evolva + Nova
E12: Xray XII LINK + Nosram 4,5T + GM 95 + KO PDS-951 + NiMH
E18 2WD: Robitronic Scalpel + CS 10000


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Wt cze 23, 2026 11:49 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL