Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:48 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:48 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 04, 2006 3:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
_Konrad_ napisał(a):
poprostu tak musi być i tyle.
Niekoniecznie. Tylni wydech naprawdę dużo daje. Model się tak nie brudzi, a wydechy CVEC, które podwałem wczesniej, naprawdę wyciagają poczciwego TRX'a w góre. Model ma lepszego kopa. Może to potwierdzić Marcin Jasiński, który miał taki wydech w S-maxxie. Ja też to potwierdzam, mam teraz w Revo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 04, 2006 3:28 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 22, 2005 12:59 pm
Posty: 354
Lokalizacja: Zawiercie. lat :18. .::RC Myszków Team::.
a karosa z tyłu i elemęty najdalej wysunięte do tyłu ?? też się "błyszczą" ??


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 04, 2006 3:30 pm 
Offline
PSVADEK
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 14, 2004 12:20 pm
Posty: 1842
Lokalizacja: Rzeszów Auta: ...TRAXXAS REVO 3,3... .ASSO TC3 BRUSHLESS.
brudzi sie ale mniej niz z bocznym wydechem - u mnie kawałek zderzaka budy i 1 wachacz ...

_________________
Obrazek
......Tornado Team......
www.RC.RZESZOW.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 04, 2006 3:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
_Konrad_ napisał(a):
a karosa z tyłu i elemęty najdalej wysunięte do tyłu ?? też się "błyszczą" ??
Błyszczeć to się będą psu...zęby. Ale model nie jest brudny, poza tym, chyba nie sądzisz, że mając wydech z tyłu modelu zasłonie go karoserią, to byłaby czysta głupota :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 04, 2006 3:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 22, 2005 12:59 pm
Posty: 354
Lokalizacja: Zawiercie. lat :18. .::RC Myszków Team::.
jasna sprawa że nie zasłania :) ja mówie z własnego doświadczenia z T-maxxem jak śmigałem bez nakładki wszytko zostawało na karoserii jak założyłem nakładkę to miałem upaprane koło i całą płytę od spodu takie to draństwo że wszędzie wchodzi i syf się klei do tego , a TRX - a nie można za naddto zubożyć bo ma "zdolności " jeśli chodzi o osiągane temp. ( max miałem ok 185 * C ) , napewno taki tłumik coś daje ale ja będe nadal obstawał przy zdaniu że spalinka czysta nie będzie pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 04, 2006 3:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
_Konrad_ napisał(a):
spalinka czysta nie będzie pozdrawiam.

Zgadza się, ale można to zminimalizować, a przy okazji poprawić lub pogorszyć nieco osiągi :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 04, 2006 6:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2004 6:25 pm
Posty: 2253
Lokalizacja: Białystok Model: HPI Hellfire SS
mój po kazdej jeździe az ocieka olejem, bo nie stosuje ani żadnych końcówek tłumika ni nic, wszystko sie syfi tak jak go firma stworzyła :D

_________________
PUSTY GARAŻ :(
GG: 2780008


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 04, 2006 8:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 28, 2005 3:45 pm
Posty: 828
Lokalizacja: Białystok
Jak by co to juz mam elektryka i zamierzam na wiosne nim smigac.Ale mi nie chodzi o cos takiego jak gumowa nakladka czy cos.Moze ktos zrobil taki tlumik na tyl auta tak jak w REVO czy cos podobnego :lol:

_________________
gg.7964668


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 04, 2006 8:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
A możesz dokładniej czytać posty? Przecież podałem Ci w piewrszym moim poście takie wydechy. http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wt ... XEME0&P=ML oto link, jakbyś dalej nie czytał moich postów, może to przyciągnie Twój wzrok.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 04, 2006 8:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 28, 2005 3:45 pm
Posty: 828
Lokalizacja: Białystok
No to cos takiego jest dobre.Ale jakby co to zrobie sam wole nie wydawac tyle kasy.

_________________
gg.7964668


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 04, 2006 10:56 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 30, 2005 7:10 pm
Posty: 402
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
no ciekawe ciekawe, jesli zrobisz to tak dokladnie zeby silnik sie nie grzal ani nie zamulal to Ci gromko pogratuluje.

_________________
I znow powrot do tego sportu :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 05, 2006 9:13 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 28, 2005 3:45 pm
Posty: 828
Lokalizacja: Białystok
No chyba się podejmę tego zadania, ale to juz na wiosne jak bedzie cieplej.

_________________
gg.7964668


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 06, 2006 3:43 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn gru 26, 2005 2:17 pm
Posty: 140
Lokalizacja: Pszczyna
mam pytanie, widziałem na necie takie zdjęcie że po prostu miał Savage dwie rury wydechowe same rury bez tłumika z tyłu własnie (zdjęcie Dodge RAM- pewnie większość forumoowiczów je widziała so..) i jak to jest z tymi osiągami skoro tłumika nie ma, tylko pusty wydech?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:48 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL