Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 7:38 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 7:38 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 18, 2005 2:17 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 05, 2004 10:06 pm
Posty: 2469
Lokalizacja: Wa-Wa Auto: Xray m18 i TLT-1 Trial
Dasiek napisał(a):
A probowal ktos zalozyc prezerwatywe na serwo ?? (Pytam na powaznie, z ciekawsci)
Bo guma bedzie lepszej jakosci i bardziej odporna.

Jesli moderator uzna ten post za niestosowny, to prosze o skasowanie.

Pozdrawiam
Dasiek

Dlaczego niestosowny? Przecież nie ma żadnych wulgarnych treści, a stosuje się ten patent od dawna :wink: Piotrek


Jeszcze tylko nie każdy może wejść na stacje i kupic to :]

_________________
SPRZEDAM M18T/MT rtr. Na bezszczotce!
Info na Maila Kruszu@gmail.com <- rzadko bywam na forum, więc wolno odpisuję na PW.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 18, 2005 3:05 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 20, 2004 4:14 pm
Posty: 393
No to poproś Tate żeby ci kupił :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 18, 2005 3:45 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 14, 2005 6:20 pm
Posty: 110
Lokalizacja: Kraków :)
dlaczego nie kazdy? sa osoby ktore nie sprzedaja w kioskach ale sa tez takie ktore sprzedadza. Mozna isc do apteki tez. Poza tym lepiej chyba sprzedac prezerwatywe niz zeby mloda dziewczyna miala dziecko heh?!

_________________
Modele:
--HPI MT2 RTR ( ma byc przed swietami )
--Traxxas Rustler ( 2005 )
--Nikko MT Clod ( 2004 )
__________
gg- 6288840


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 18, 2005 4:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 18, 2005 1:34 pm
Posty: 452
Lokalizacja: Warszawa Wilanów
no nie kazdy moj kupel chcial to kupic (16lat) na stacji, w kiosku i w aptece. i nikt mu tego nie sprzedal ale chcial to wykorzystac wlasnie do uszczelnienia serwa i odbior. poprosil tate a on mu zrobil awanturke. ze jest iepelnoletni i takie tam :lol:

_________________
Savage 4.6SS <<<- 40.715 k. 54!
kyosho Inferno MP 7.5 Sport - 500zł
Kontakt:
gg: 799914
PM
Skype: wroner94
http://picasaweb.google.com/Wroner94


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 18, 2005 5:05 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 14, 2005 6:20 pm
Posty: 110
Lokalizacja: Kraków :)
tak?<lol2> hehe.... moj kolega tez chcial byl problemik ale w innym mu sprzedali.

_________________
Modele:
--HPI MT2 RTR ( ma byc przed swietami )
--Traxxas Rustler ( 2005 )
--Nikko MT Clod ( 2004 )
__________
gg- 6288840


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 18, 2005 5:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 18, 2005 1:34 pm
Posty: 452
Lokalizacja: Warszawa Wilanów
gdzie o odrazu mu powiem? a ten twoj kolega o do jakich celi o chcial kupic :twisted: :?

_________________
Savage 4.6SS <<<- 40.715 k. 54!
kyosho Inferno MP 7.5 Sport - 500zł
Kontakt:
gg: 799914
PM
Skype: wroner94
http://picasaweb.google.com/Wroner94


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 18, 2005 7:13 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 14, 2005 6:20 pm
Posty: 110
Lokalizacja: Kraków :)
kolega hm.. nie do rc;d ani do sexu. ok skonczmy ten temat bo nic wspolnego z tematem tematu<lol2>

_________________
Modele:
--HPI MT2 RTR ( ma byc przed swietami )
--Traxxas Rustler ( 2005 )
--Nikko MT Clod ( 2004 )
__________
gg- 6288840


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 18, 2005 7:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 18, 2005 1:34 pm
Posty: 452
Lokalizacja: Warszawa Wilanów
ychy temat idzie w ZLA strone moderator CHYBA powinien go zamknac!!

_________________
Savage 4.6SS <<<- 40.715 k. 54!
kyosho Inferno MP 7.5 Sport - 500zł
Kontakt:
gg: 799914
PM
Skype: wroner94
http://picasaweb.google.com/Wroner94


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Pt cze 26, 2026 7:38 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL