Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:29 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:29 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 10, 2005 8:57 pm 
Offline

Dołączył(a): N paź 23, 2005 6:03 pm
Posty: 226
Lokalizacja: Łódź
Są naciągi elstyczne, które są bardziej giętkie niż sznurek do gry dynamicznej i są naciągi sztywne do gry spokojnej. Taki miękki myśle że byłby dobry


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 12, 2005 8:56 pm 
Offline

Dołączył(a): N paź 23, 2005 6:03 pm
Posty: 226
Lokalizacja: Łódź
Dzisiaj urwałem po raz pierwszy szarpanke w savie. I sprobowalem naciągu ale jego nie da się tak zawiązać. Wpadła mi w ręce przyczepka taka na rolce do skipassa. Jak ktoś nie wie o co chodzi to daje linka: http://www.urbanjunkies.com/lon/images/skipass.jpg Wyjąlem z tego sznurek i zalożylem do szarpanki. Jutro dam znać jak się sprawuje.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 12, 2005 9:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 9:13 pm
Posty: 1723
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz.k/Warszawy
zapewne przerwie sie przy pierwszym mocniejszym pociagnieciu bo do tego daja bardzo cienke sznureczki...

_________________
Team Losi 8ight-T | SH 4.6 | DX 3.0


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 12, 2005 9:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 18, 2005 1:34 pm
Posty: 452
Lokalizacja: Warszawa Wilanów
podpisuje sie pod wypowiedz przedmowcy

No i po co to piszesz? Piotrek

_________________
Savage 4.6SS <<<- 40.715 k. 54!
kyosho Inferno MP 7.5 Sport - 500zł
Kontakt:
gg: 799914
PM
Skype: wroner94
http://picasaweb.google.com/Wroner94


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 12, 2005 9:47 pm 
Offline

Dołączył(a): N paź 23, 2005 6:03 pm
Posty: 226
Lokalizacja: Łódź
Wiem że dają bardzo cienkie. Ale przed zalożeniem próbowałem rozerwać to i ręcznie się nie da. Sprawdze jutro jak się sprawdzilo i napisze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 13, 2005 9:54 am 
Offline

Dołączył(a): So paź 08, 2005 12:10 pm
Posty: 149
Lokalizacja: Szczecinek
ja mialem cienkie sznureczki i tez nie moglem rozerwac rekami a tylko raz pociągnąłem no i poszlo zalozylem nawet 3 warstwy tego sznureczka pomachalem troche szarpanka i sie przetarł

_________________
gg 2365413
mlol31@wp.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 13, 2005 1:10 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 25, 2004 8:06 pm
Posty: 374
Lokalizacja: zd-wola
nic nie znaczy że sznurek ma wysoką wytrzymalosc na rozrywanie statyczne. Musi mieć odporność na napięcia udarowe a takich sznurków jest małom najlepiej sprawowa mi się sznurek od żaluzji alle nie mogl byc wilgotny bo byla lipa

_________________
TEAM XtrEEm Savage + już jest RB TM728 :) +JR XS3 FM
VANGUARD 4WD EP
gg: 3831823 pytać jestem jako ukryty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:29 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL