Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:36 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:36 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 14, 2005 7:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 24, 2005 7:36 pm
Posty: 2024
Lokalizacja: Przemyśl
Bartek 12 napisał(a):
wiesz co bruno mi jeszcze Piotr Michalski nic mi nie zrobił nie usunął posta a to nie jego wina że piszą bez sensu

oczywiscie masz racje.PISZCIE Z SENSEM TO BEDZIECIE MIEC DOBRYCH MODÓW

_________________
POL - 1342


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 14, 2005 8:15 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr sie 17, 2005 1:50 pm
Posty: 74
Lokalizacja: Bydgoszcz
najlepiej napisz ile masz kasy to sie cos znajdzie dzis zwrucilem uwage ze na allegro pojaeily sie LST
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63799488
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63813578
niewiem ile dla ciebie to duzo...to raczej wzgledne wiec napisz ile chcesz przeznaczyc nato zawsze mozna kupic mt2 jest to truck wiec raczej na trawe i te sprawy ale w ciezkim terenie tez se radzi przejzyj sobie oferty www.hpi.pl masz opis ich modeli po polsku moze cos znajdziesz dla ciebie
na poczatek najlepiej poszukac savage25 lub savage4.6 lub savage3.5 maja najwiekza dostepnosc czesci daruja bledy poczatkujacego i sa latwe do ustawienia sam zaczynalem od savage25 i niezaluje ale teraz zbieram na mt2 18ss :P jakos bardziej mi pod gust podszedl a co do lst niemoge nic powiedziec bo niemailem z nim stycznosci ale wszystcy mowia ze jest dobry wiec cos musi w tym byc :P

Dzieki Ci, ze w koncu ktos pisze do tematu! Piotrek

_________________
GG-1661145
Savage25


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 14, 2005 8:32 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 24, 2005 3:05 am
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa
tyle ze MT2 zostal zrobiony na podstawie od autka torowego... dodano mu wieksze kola, troche go podniesli no i pozmieniali pare zeczy ;p hehe

ale nie byl on specjalnie robiony jako model Stadium Truck'a tylko jest to pewnego rodzaju przerobka... co nie oznacza ze jest slaby, ale sa lepsze :)


vold dobrze ci doradzil mowiac zebys przejrzal sobie oferte HPI ale nie zapomnij tez o europejskiej stronie :) www.hpieurope.com

a tak zebys mial porownanie to podaje tez strone innej bardzo dobrej firmy... www.traxxas.com

co prawda niema jeszcze dystrybutora w polsce ale niedlugo ma sie podobno pojawic... a zawsze mozna zamowic samochod zza granicy :) a czesci sa podobno dostepne u rojny ( www.rojna.pl )
nie zawsze... aczkolwiek czesto ;)



pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 14, 2005 9:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 08, 2003 7:43 pm
Posty: 798
Lokalizacja: ZG
Hmmmm- mało tzn kilkaset zł (jak najtaniej).
Raczej wolałbym buggy lub rally - za te cene monstera nie znajde.
Aparature mam bo bawilem sie w elektruki (czytaj-tl-01).

_________________
Team Associated Polska, RC8B
GS CL-1, Kyosho LAZER ZX-5 KIT << SPRZEDAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 14, 2005 10:41 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr sie 17, 2005 1:50 pm
Posty: 74
Lokalizacja: Bydgoszcz
hmmmz kilkaset to moze byc np 900zl ale szczeze mowiac niezabardzo wiem czy dostaniesz w takiej cenie PROFESJONALNY sprzet....tj nowy bo uzywke powinnes znalesc zaraz przejze allegro moze znajde ci cos taniego ale raczej watpie....
moim zdaniem bardziej oplaca sie zainwestowac w nowy model wiesz co biezesz masz pewnosc ze bedzie dziala i niezrazisz sie do spalinowek....
kupisz uzywke od jakiegos nooba napisze ze dziala a da ci zatarty silnik i bedziesz mial potem urazy psychiczne :P
uzbierac te kilka/klikaset zloty i miec dobre autko z duzym dostepem czesci to duzy plus...
najszybciej uzbierasz na mt2 bo jest najtanszy jest full czesci zapasowych dostepnych w polsce a na poczatek bardzo fajne autko tylko niemozna zbytnie przesadzac z skakaniem...wkoncu to nie monster truck...ale pojezdzic po terenie pojezdzi tylko niewiem co cie rajcuje....
moze jak niemasz az tyle kasy na spalinowke to zawsze mozna kupic elektrycznego...tamiya baya king lub cos w tym stulu
wiesz wybur nalezy bo ciebie co wybiezesz...grunt zeby ci sie podobal

sry za ogulny nielad w poscie ale niejestem zbyt wyspany... :P

-=EDIT=-
przejzalem allegro i niezauwazylem jakis ciekawych ofert..
aha zapomnialem dodac ze na www.hpi.pl mozesz kupic na raty autko wiec wybur nalezy do....Ciebie :P

_________________
GG-1661145
Savage25


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 15, 2005 6:35 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 13, 2005 7:20 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Poznań
z tymi ratami to jest srednio, bo woz za 1800zl to w ratach zaplacisz chyba kolo 2200zl jak dobrze pamietam no ale jak ktos nie ma siana naraz to...niezla propozycja 8) :D

_________________
Wybor dokonany!!!!!! Biore sava 4,6ss (juz na gwiazdke)
gg: 2102790 jak cos to piszcie moze macie jakies rady
miasto: Poznań


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:36 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL