Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 4:08 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 4:08 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 15, 2005 5:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
Mati to napisz mi to tak jak powinno byc bo wlasnie zauwazylem ze cos tam nie dziala.

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 15, 2005 7:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
NO DUZO POZMIENIANYCH RZECZY. Nowy szablon i takie rozne *****! Zapraszam :)

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 15, 2005 8:18 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 30, 2004 11:19 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Warszawa............ Auto: Yokomo MR4-TC Black Edition
Teraz strona naprawde fajne ale odrazu co zucilo mi sie w oczy to same modele HPI na górze i przy niektórych napis RTR ;)
I w galeri zmienilbym ten krzyzyk na zwykla "łapke"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 15, 2005 8:54 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
dzieki :) zdjecia z hpi narazie takie wstawielem poniewaz chcialem aby caly ten rzadek fotek byl tych samych wymiarow. a nie chcialem zmienic jeszcze kazdego modelu np naszych fotek bo to znowu by duzo zajelo lub z innych stronek. poza tym myslalem ze to hpi bedzie chwilowe ale strasznie to fajnie wyglada - ozywia stronke.
a krzyzyk az tak przeszkadza? z szablonem pomagal mi juz dawno w wakacje kolega ale moze znajde tam jak to zmienic - ale nie jest zle przeciez!

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 15, 2005 8:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 30, 2004 11:19 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Warszawa............ Auto: Yokomo MR4-TC Black Edition
no nie jest zle... mi sie podoba...Tylko ten biedny krzyzyk
ale to ***** ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 15, 2005 9:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
no tak to ***** ale jak cos to zmienie.. zmienie na serduszko <lol2> hahaa :lol: :lol: zart.

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 15, 2005 11:37 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 14, 2005 3:02 pm
Posty: 8
Lokalizacja: Żary
na modelarstwie sie jeszcze nie znam ale za to na robieniu stron chyba tak.. bo zajmuje sie tym od kilku ładnych lat i pewnie sporo osób moje projekty widziało :)

przepraszam za krytyke jako nowy na forum ale chcieliście poznać zdanie innych mam nadzieje ze bedzie to konstruktywna krytyka

proponuje zacząć od znalezienia taniego hostingu, moge w tym pomóc i doradzic jesli bedzie trzeba.

wszelkiego rodzaju "upiększacze" jak ten krzyż ... Panowie tak sie już nie robi

kolejna sprawa to fotki na górze strony. Nie macie swoich modeli?? musicie sie podpierac pracami innych? swoja droga nie wszystko co jest w internecie mozna używać dla własnych celów i ktoś sie moze o to kiedyś przyczepić a z fotek w galerii mozna sporo wyciągnąć

dział "news" to chyba dział news :) a nie ogłoszenia duszpasterskie :)
mało kogo, poza zainteresowanymi obchodzą sprawy typu "PROSBA DO WSZYSTKICH.Popatrzcie w dziale My i nasz sprzet czy... "

ze rzeczy typowo technicznych to css ładuje sie do osobnego pliku co przyspiesza ładowanie strony i jesli decydujecie sie na jego używanie to konsekwentnie do konca bo w tagach <td> są powielone sekcje koloru, ramki i align'a

dalej juz nie patrze, to takie moje pierwsze spojrzenie :)

jesli bedziecie mieli pytania to smiało postaram sie być pomocny

moge też pomóc wam z obrobieniem grafiki czy fotek ale zastrzegam ze tylko w wolnym czasie

a tak na marginesie do Eras21 nie używa sie czegoś takiego jak target="new" tylko target="_blank" a przykładem mojej robótki jest www.radiozet.pl ;p i kilka innych


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 16, 2005 8:02 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
No wiec teraz sie ja wypowiem

Najpierw dziekuje ze napisales :) Widze ze jestes specjalista od tych spraw jezeli robisz stronke nawet dla radia zet - super zrobiona!

Tak postaram sie tez krzyzyk zrobic ( z szablonem pomagal mi kolega, wlasciwie On caly zrobil wiec nie mialem na to wplyw, ale az tak mi to nie przeszkadzalo zeby to zmieniac, ale moze rzeczywiscie ).

Mamy swoje modele i je dodam. Ale to wszystko zrobilem dopiero wczoraj i chcialem zeby to jakos juz wygladalo a nie taka pustka - mysle ze firma HPI by sie o to nie obrazila bo jak cos to to jeszcze jest dla nich pewna reklama! Pomniejsze pozniej fotki troche z galerii ( bo nie chce aby byly az tak wysokie) , ale tak jak mowie ze dopiero wczoraj to wszystko robilem.

To nie jest taka strona jak RCAUTO, ze sa artykuly i takie rozne wielkie sprawy, to jest tak jak powiedzialem Krakowska stronka i narazie ten dzial jakby jest dla nas, tzn ze w dziale spotkania piszemy daty spotkan w krakowie aby kazdy mogl zobaczyc kiedy sie spotykamy. W Newsach narazie nie bedzie takich rzeczy jak na rcauto ze wyszedl nowy silnik czy wyniki z zawodow - sam sobie z tym nie dam rady, nie jestem az tak dobrze tym wszystkim informowany a nie chce wszystkiego z rcauto zrzynac! To byl taki pierwszy news w ktorym chcialem napisac informacje ( bo na stronie glownej byloby to nie potrzebne ).

Przypominam ze stronka narazie jest amatorska i ma dopiero 3 dni wiec za duzo nie moglem zrobic, tym bardziej ze nie siedze przy kompie caly dzien :(.
Mamy zamiar popracowac jeszcze nad trescia ( tzn Tomek, bo powiedzial ze chetnie pomoze. ) jesli bedzie wiecej chetnych to jeszcze lepiej ale w 2 osoby az tak duzo nie zdzialamy.
Myslimy jezcze nad jakimis artykulami - opisami modeli, jakies artykuly dla poczatkujacych - wiem ze brzmi to jak zgapienie wszystkiego z rcauto ale naprawde nie da sie innych rzeczy wymyslic a moim zdaniem jest to taka podstawa. Pomyslimy oczywiscie jeszcze o innych rzeczach bo moze cos sie wymysli ale to takie wstepne i szybkie plany.

IM WIECEJ OSOB TYM LEPIEJ wiec bedzie dobrze jak zglosi sie jeszcze duzoo osob.

Co do hostingu to masz racje tylko musze jeszcze duzo o tym poczytac bo po prostu nie wiem jak sie wrzuca na server itp. jakby znalazlo sie strone np i oplata za rok ok 60zl ( jesli takie sa ) to mozna by taka wziac jakby sie zlozyly osoby z krk. po jakies 4zl, to nie jest duzo a byloby o wiele lepiej..

Dziekuje Ci oczywiscie za krytyke i ze chcesz mi pomoc. To wazne i masz racje z tymi newsami ze tak nie powinno byc ale tak jak mowie - to amatorska stronka, ktora dopiero sie ksztautuje. Jesli to byloby cos wiekszego, bardziej tez dla osob z poza Krakowa ktore rowniez sie tym interesuja to te newsy by ich nie interesowaly. Ale to na poczatek takie moga byc moim zdaniem. Postaram sie cos dzisiaj zrobic a co do servera to moze jak juz tu bedzie wszystko ladnie zrobione i ludzie beda chcieli cos sie zlozyc? bo jak nie bedzie chetnych to sam bym nie mial az 60zl do wylozenia ( moge jeszcze z 20 bo jakbym ja ja zakladal to moglbym dac najwiecej, ale to sie jeszcze zobaczy )

Dzieki i pozdrawiam.

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 16, 2005 10:17 am 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 14, 2005 3:02 pm
Posty: 8
Lokalizacja: Żary
jeśli chodzi o hosting to tu masz cennik http://www.boo.pl/?cennik powiem ci ze stawiałem tam kilka prywatnych stron moich znajomych i chodzi przyzwoicie a przy tym jest tanio i bez tych chamskich reklam.

strony w dzisiejszych czasach "targetuje" sie do konkretnych ludzi lub ich grup, dobre "wycelowanie" i trafienie w temat to juz połowa sukcesu strony jesli robisz strone klubową to zrób zamkniętą jej część tylko dla klubowiczów a tam mozecie już rysować sobie nawet kwiatki:)

Jak zauważyłeś nie czepiałem sie tresci na stronie (bo ich nie czytałem) no moze poza ogłoszeniami duszpasterskimi :) bo osoby które trafią na strone srednio interesuje czy strona ma dzień czy rok, jesli decydujesz sie na upublicznienie swojej pracy to "prywate" załatwia sie na privie, albo zaznacz ze jest to strona klubowa i zmień nazwe działu na tablica ogłoszeń parafialnych :)

piszesz ze nie chcesz kopiować textów z rcauto, to nie rób tego na rcauto jest zajefajny dział dla początkujących takich jak ja :) ale ciągle brakuje mi tam kilku tematów, które zielonego w temacie początkującego bardzo interesują, skrzyknij sie z kolegami zadaj im po jednym temacie i niech napiszą mały text dla początkującego, wiem ze dla ciebie wiele spraw jest oczywistych, ale dla innych moze to być czarna magia. jesli bedziesz chciał tematy to tez pomoge bo sam szukam jeszcze odpowiedzi na sporo pytań.

to było odnośnie trafiania w to co jest potrzebne na rynku stron rc jesli zrobisz naprawde dobry dział dla zielonych i rozreklamujesz go na forach w temacie to masz gwarantowany ruch na stronie

i pamietaj nie wiesz czegoś pytaj odezwij sie na priv podam ci maila a teraz jade do pracy bo miałem być ponad godzine temu :/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 16, 2005 3:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
O dzieki.. no 32 zl to nie tak duzo za rok.

Moze i masz racje z tymi newsami dla klubu tak jakby - to dobry pomysl. Mozna pod menu dac taki dzial "Dla KRK"
i tam dac newsy, spotkania, i moze cos jeszcze. W menu byly by rowniez wiadomosci, ksiega i to co jest oraz pare artykulow.

Co do artykulow to napewno napiszemy jako pierwsze, to inne niz na RCAUTO zeby poczatkujacy mieli co innego na jednej i na drugiej.

Dzieki wielkie ;) moje gg jak cos: 6288840

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 17, 2005 4:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 05, 2005 5:18 pm
Posty: 37
Lokalizacja: Kraków
Witam wszystkich!
Chetnie sie przyłącze!
Stron www nieumiem robic ale cos tam w miare upływu czasu bede sie zagłebial w tajniki składania modelu wiec moge jako niedoswiadczony pomuc w napisaniu jakiegos artykulu w dziale "dla poczatkujacych " ,i moge robic zdjecia i cos tam opisywac w miare postepow (od dzis zaczynam skladac hpi RS4 3 18ss). Bedzie to moj pierwszy model ,wiec emocje i komplikacje podczas skladania gwarantowane :D

Pozdrawiam wszystkich
Maciej Tokarz
maciekha@interia.pl

_________________
HPI RS4 3 18ss
Juz tylko wyciac i pomalowac bude i docieranie
gg.8256048

składanie to piękna sprawa!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 17, 2005 10:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
maciekha napisał(a):
Witam wszystkich!
Chetnie sie przyłącze!
Stron www nieumiem robic ale cos tam w miare upływu czasu bede sie zagłebial w tajniki składania modelu wiec moge jako niedoswiadczony pomuc w napisaniu jakiegos artykulu w dziale "dla poczatkujacych " ,i moge robic zdjecia i cos tam opisywac w miare postepow (od dzis zaczynam skladac hpi RS4 3 18ss). Bedzie to moj pierwszy model ,wiec emocje i komplikacje podczas skladania gwarantowane :D

Pozdrawiam wszystkich
Maciej Tokarz
maciekha@interia.pl


jak masz pisac cos na jakas www czy gdzies indziej wez najpierw słownik ortograficzny :mrgreen:

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 18, 2005 2:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 05, 2005 5:18 pm
Posty: 37
Lokalizacja: Kraków
Bugi ,niewiem o co Ci chodzi, ale niemusisz mnie od razu gnoić!
A poza tym to Twoje zdanie też jest niepoprawnie napisane! Wiec pomyśl zanim kogoś skrytykujesz!
A poza Tym widze że nie wszyscy są przyjaźnie nastawieni do nowych forumowiczów.
To by było na tyle "Bugi"

_________________
HPI RS4 3 18ss
Juz tylko wyciac i pomalowac bude i docieranie
gg.8256048

składanie to piękna sprawa!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 18, 2005 2:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
no tak nie wszyscy sa przyjaznie nastawieni ;d;d. Nie kloccie sie bo to nie ma sensu! Maciek chcial tylko pomoc wiec nie potrzebnie na niego krzyczysz Bugi ;dd. Przed wstawieniem na stronke to to by trzeba sprawdzic np w wordzie zeby sie jakos prezentowalo..

Maciek super ze masz dobre checi :)

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Pn cze 22, 2026 4:08 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL