Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 3:04 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 3:04 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor
PostNapisane: Śr sie 03, 2011 1:28 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lip 22, 2011 11:51 am
Posty: 16
Witam,

Kolejny problem w moim Tornado. Nie wiem czy używam własciwego słownictwa i nie wiem czy jest cos takiego jak "przednie wałki napędowe" bo sam wymiśliłem tą nazwę, ale problem niewątpliwie istnieje. Dokładnie, chodzi mi o mocowanie przy przednich kołach tych dwóch części ktore przenaszą napęd z przedniego dyferencjału na przednie koła. Mam nadzieję, że wyraziłem się wystarczająco jasno. Jeśli nie to mogę posłużyć się jakimś zdjęciem. Problem polega na tym, że te dwie metalowe części mocowane są do przednich łożysk za pomocą takich cienkich matalowych bolców, które bardzo lubią wypadać pod wpływem siły odśrodkowej lub wstrząsów podczas jazdy. U mnie chodzą one teraz bardzo luźno. Ostatnim razem jak je włożyłem to pojezdziłem moze 10 min i z jednego bolec sie wysunął do połowy, a z drugiego kompletnie wypadł i zaginął. Pytania są dwa:

1. Jak zamocowac te bolce aby ciasno siedziały i nie wypadały. Moj pomysł jest taki, aby może zalać je żywicą epoksydową?
2. Gdzie dokupić takie bolce? nie mogłem znaleźć ich w necie, a w instrukcji Tornado tylko części mają swoje numery, a pozostałe śrubki, nakrętki i bolce już nie.

Dzięki za pomoc!

_________________
HSP Tornado


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 04, 2011 8:21 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 17, 2007 2:09 pm
Posty: 1527
Lokalizacja: Poznań
Daj zdjęcie, bo ciężko wykombinować o które bolce chodzi.

_________________
RC CLUB POZNAŃ
Zapraszamy na organizowane przez nas treningi w hali- nowy już nadchodzi!!! ==> info na PM albo TU


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sie 10, 2011 9:18 am 
Offline

Dołączył(a): Pt lip 22, 2011 11:51 am
Posty: 16
Zrobilem tak jak myslalem. Klej epoksydowy zalatwil sprawe :)

_________________
HSP Tornado


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Teraz jest Wt cze 23, 2026 3:04 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL