|
No sprawdziłem i znowu to samo ok 13A strasznie sie grzeje i silnik i regiel w dodatku z silnika iskrzy jak przy spawaniu:P no to bede nawijal jeszcze raz tym razem bez kropelki... mam nadzieje ze to ta kropelka bo juz prawde mówiac sama czynnośc nawijania robi się irytująca:P]
Oki nawinełem jeszcze raz tym razem już bez kropelki... ciągle nie to ale jest już jakiś postep. silnik się juz tak nie grzeje na biegu jałowym ale regiel dalej chodz chyba jużnie tak bardzo.
silnik juz tak nie iskrzy...
ale pobór wzrosł do 15A tu nie jestem pewnien czy ja dobrze mierze ten prad... podłaczam regiel do silnika miernik też do miernika i wciskam i gaz na maxa w pilocie....
_________________ Lighting konwers 1:8>> Ezrun80A+TORK2200>> 6s1p
|