Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:36 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:36 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 04, 2008 8:23 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz gru 13, 2007 12:29 pm
Posty: 187
No sprawdziłem i znowu to samo ok 13A strasznie sie grzeje i silnik i regiel w dodatku z silnika iskrzy jak przy spawaniu:P no to bede nawijal jeszcze raz tym razem bez kropelki... mam nadzieje ze to ta kropelka bo juz prawde mówiac sama czynnośc nawijania robi się irytująca:P]



Oki nawinełem jeszcze raz tym razem już bez kropelki... ciągle nie to ale jest już jakiś postep. silnik się juz tak nie grzeje na biegu jałowym ale regiel dalej chodz chyba jużnie tak bardzo.
silnik juz tak nie iskrzy...
ale pobór wzrosł do 15A tu nie jestem pewnien czy ja dobrze mierze ten prad... podłaczam regiel do silnika miernik też do miernika i wciskam i gaz na maxa w pilocie....

_________________
Lighting konwers 1:8>> Ezrun80A+TORK2200>> 6s1p


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:36 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL