_bollo_ napisał(a):
Uważaj na silniki KEDA, miałem je jakis czas temu. motorek (9T 5900kV 36x54mm) spalił mi ESC mtroniksa (odrazu po podłączeniu), który na identycznym silniku, tyle ze Feigao działał prawidłowo. Nie wiem czego to była wina, może uzwojenia? Nie wiem czy to samo tyczy sie ESC Mamby,może wypowie się ktoś kto używa tych silników. pozdro
miales najprawdapodobniej jakis uszkodzony silnik,co nie jest zasada i inny marki KEDA moglby smigac z tym reglem co podales.
Ustaw odciecie na jakies 9,5-9,6v i nie przesadz z przelozeniem aby ten maly silnik Ci sie nie spalil.Timingi mozesz zwiekszyc i krzywa gazu troche wciagnac(odwrotnosc uwypuklenia),aby temp nie byly za duze.Jak bedzie dobrze to mozesz powrocic do ustawien fabrycznych i pokobinowac z przelozeniem.