Mam taki problem ze mam pakiet 2300 Mah i wszystko sie piekielnie grzeje!!

nawet wtyczki do baterii a jak jeżdze3 na bateri 3300 Mah to sie tak nic nie grzeje poza silnikiem i pakietem oczywiscie lecz mam tez drugi problem :/ bo pakiet 3300 jest o jakis 1 cm dluzszy niz powienien byc i to czym go zapinam musze lekko wygiąć ale trzyma i od pewnego czasu na drugim koncu bateria poprostu przykleila sie do ścianki

zeby ja wyciagnac musialem ciagnac ile sil zeby wyszla!!
Pomocy!!!! i z gory dzieki za odpowiedź
