 |
| PSVADEK |
 |
Dołączył(a): Cz paź 14, 2004 12:20 pm Posty: 1842 Lokalizacja: Rzeszów Auta: ...TRAXXAS REVO 3,3... .ASSO TC3 BRUSHLESS.
|
|
Witam,
dziś dostałem swoje spektrum pro, wcześniej od forumowicza zakupilem odbiornik od zwykłego spektrum ... spektrum pro z odbiornikiem z kompletu SR3001 śmiga OK lecz z SR3000 nie hula ... czy ktoś próbował takiej konfiguracji ? nie wiem czy to wynika z uszkodzenia odbiornika czy poprostu te sprzęty nie są kompatybilne choć sprzedawca zapewniał że są
pozdrawiam
_________________
...... Tornado Team......
www.RC.RZESZOW.pl
|
|