Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 9:22 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 9:22 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 4:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 23, 2004 7:39 pm
Posty: 353
Lokalizacja: Warszawa
witam,
stanąłem przed można powiedzieć koniecznością zakupu nowego radia.
dodam, że nie startuje przynjamniej narazie w zawodach, lecz chciałbym mieć aparature na przyszłosc. środków nie mam raczej ograniczonych, lecz chciałbym aby towar był wart swej ceny. od aparatury chciałbym aby nie było problemu z kwarcami. pod uwagę brałem następujące modele:
sanwa mx3s, najbardziej podoba mi się tu odbiornik z przełącznikami kanałów
futaba 3pm-fs, aparaturka wydaje się być fajna, z syntezą, ale i tak trzeba mieć kwarce do odbiornika=/, których producent chyba nie dolacza wiekszej ilosci sztuk niz 1.
natępnie futaba 3pk, radio wygląda świetnie, ma kupe funkcji, tylko nie wiem czy wszystkie z nich są użyteczne i potrzebne(zbyt mało doświoadczenia mam), duzy jak dla mnie minus, w wersji podstawowej brak syntezy, a po dokupieniu modułu pozostaje problem z kwarcami odb. który opisałem wyżej.
następnie spektrum dx3, nic nie wiem o tej aparaturze poza tym, ze dziala na 2.4ghz, sama szuka wolnego kanału i jest strasznie brzydka;)
prosiłbym o pomoc w tym ważnym zakupie:) dodam, że lubie rózne bajery ale bez przesady


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 4:45 pm 
Offline
PSVADEK
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 14, 2004 12:20 pm
Posty: 1842
Lokalizacja: Rzeszów Auta: ...TRAXXAS REVO 3,3... .ASSO TC3 BRUSHLESS.
jeżeli chodzi o aparauty MX3S i 3PM-FS to wybrałbym futabe ponieważ ona obsługuje system HRS ale jężeli masz nieograniczone środki to wybierałbym pomiędzy M11 a 3PK lecz ze względu na potężną wielkość M11 wybrałbym (wybrałem) 3PK ma mnóstwo funkcji mniej lub bardziej potrzebych

_________________
Obrazek
......Tornado Team......
www.RC.RZESZOW.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 4:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 21, 2005 10:46 am
Posty: 502
Lokalizacja: Wrocław
Napewno najbardziej przyszłościowe radio to PK Futaby lub KoPropo Helios lub tańszy mars.Tam możesz wsadzić moduł Spektrum i masz przyszłość.Osobiście kupiłem "brzydkie"spektrum 3x firmowane przez Graupnera ale nic nie powiem bo nie używałem jaeszcze,może po Kłodzku.Nie posiada żadnych wodotrysków typu ABS z którego się nie kożysta,pamięć 3 modeli też starczy.Poprzednio miałem Futabę PM na kwarce.Dobra aparatura,dużo bajerów których nie używałem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 4:57 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 23, 2004 7:39 pm
Posty: 353
Lokalizacja: Warszawa
jaką wersje 3pk masz??


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 5:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 10:11 pm
Posty: 1406
Lokalizacja: Warszawa
Ja mam 3pk wczesniej miałem HRS teraz PCM jedyne co moge powiedzieć to że HRS tylko serwa cyfrowe za to odbiornik jest mniejszy a PCM kazde serwa i jest wolniejszy od hrs o około 40%. Warto kupić 3pk ponieważ możesz zainstalować w przyszłości spectrum. Co do tych kwarcy to jeśli chodz o spaline to czytałem że lepsze sa aparatury na kwarce(kupisz 3 kpl i raczej nigdy nie będzie konfliktów). Zachowam anonimowośc ale rozmawiałem z polskim zawdonikiem który stosował koporpo heliosa i nie był zadowolony, już lepiej jeżdizło się na mars. Ogólnie bierz 3pk ma bardzo duzo funkcji jest wmiarę tania i bardzo dobra. Nic nie słyszałem o M11 więc nie moge jej porównać

_________________
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1098538


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 5:28 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 23, 2004 7:39 pm
Posty: 353
Lokalizacja: Warszawa
http://cgi.ebay.com/Futaba-MEGATECH-FM- ... dZViewItem
wydaje mi się ze to tanio jest, dodatkowo 5 kompletow kwarcy, czy moglibyście wymienic jakies 'bajeranckie' funkcje 3pk ktorych się najczęsciej uzywa??


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 7:25 pm 
Offline
PSVADEK
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 14, 2004 12:20 pm
Posty: 1842
Lokalizacja: Rzeszów Auta: ...TRAXXAS REVO 3,3... .ASSO TC3 BRUSHLESS.
ja posiadam wersje BLACK rozmawiałem z Arturem Dzierzęckim i z tego co mi mówił to do tej aparatury którą podałeś czyli wersja złota nie można z jakiegoś tam względu założyć syntezowanego modułu ale prosze aby się on wypowiedział

_________________
Obrazek
......Tornado Team......
www.RC.RZESZOW.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 8:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 21, 2005 10:46 am
Posty: 502
Lokalizacja: Wrocław
Jak kupisz PK to mogę ci sprzedać HRS.Serwa digital,ale jest szybki.

PS.Artur ma Marsa i bardzo sobie chwali.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 8:28 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 8:59 pm
Posty: 2076
Lokalizacja: Jelcz Laskowice
Adrian Kopeć napisał(a):
ja posiadam wersje BLACK rozmawiałem z Arturem Dzierzęckim i z tego co mi mówił to do tej aparatury którą podałeś czyli wersja złota nie można z jakiegoś tam względu założyć syntezowanego modułu ale prosze aby się on wypowiedział


Futaba zamieścila informacje że seria czarna jest przystosowana do wspólpracy z syntezą. Więcej niczym się nie różnią.

_________________
Jelcz Mikrus
GG9531784


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 8:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 23, 2004 7:39 pm
Posty: 353
Lokalizacja: Warszawa
czy w takim razie opłaca mi się kupować tą złotą??, czy z modułem spektrum bedzie współpracowac??


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 9:17 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 8:59 pm
Posty: 2076
Lokalizacja: Jelcz Laskowice
Srebrnej już nie kupisz, Spektrum dziala na obydwóch.

_________________
Jelcz Mikrus
GG9531784


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 10:11 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2003 2:01 pm
Posty: 575
dyziek napisał(a):
pod uwagę brałem następujące modele:

Prawdę mówiąc bardzo się dziwię, że na Twojej liście nie znalazła się Sanwa M8, czy też M11.

_________________
Pozdrawiam

Tomek Massalski


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 10:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 23, 2004 7:39 pm
Posty: 353
Lokalizacja: Warszawa
lista nie jest pełna, podałem te nad którymi już się zastanawiałem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 10:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 10:11 pm
Posty: 1406
Lokalizacja: Warszawa
Filip Zaremba napisał(a):
Jak kupisz PK to mogę ci sprzedać HRS.Serwa digital,ale jest szybki.

PS.Artur ma Marsa i bardzo sobie chwali.

ile$$ :?:

_________________
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1098538


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 03, 2006 10:55 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 8:59 pm
Posty: 2076
Lokalizacja: Jelcz Laskowice
Mam Kopropo Mars EX-1R i bardzo sobie chwalę. Przede wszystkim chcialem kupić Sanwę M11 ale kwarce jakie posiadam nie pasują do Sanwy, radio jest w kraju jeszcze niedostępne.Kopropo jest dostępne w kraju, Futaba też , tylko ostatnio dystrybutor troche olewa autkowców. Futaba i Kopropo kwarce ma kompatybilne a przesiadlem się z 3PK, więc bylo to dla mnie ważne.
Mars R kosztuje w kraju okolo 1000 zl, Futaba ( jak byla dostępna) 1500 zl z serwami, Sanwa M8 - okolo 1200zl

_________________
Jelcz Mikrus
GG9531784


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest Wt cze 23, 2026 9:22 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL