Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So maja 18, 2024 2:11 pm

Teraz jest So maja 18, 2024 2:11 pm




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor
PostNapisane: So sty 23, 2010 12:53 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
:)

_________________
Pozdrawiam

Marek Kusiakiewicz, RC-AUTO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sty 23, 2010 1:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2007 5:27 pm
Posty: 1338
Lokalizacja: Raszyn, koło Wawy ;-)
Patryk Raczyński napisał(a):
Tak czytam to i czytam i nasuwa mi się tylko jeden wniosek: dyskusja tych co słyszeli z tymi co sami sprawdzili.


Patryku, raczej jest Ich tylko Ich prawda, reszta to gówno prawda.

Wracając do wyższości jednego nad drugim, nie jest to że coś słyszałem, tylko widziałem i sam zadawałem pytania.

Eliminacja PTC w Kłodzku Maj 2009, Dennis Fadtke miał regiel GM do klasy modified, niestety coś, jak to ujął
"popsuł/namieszał" i z przymusu kupił/dostał od Niko regiel LRP. Na moje pytanie dlaczego zmienił/nie wrócił,
mimo, że na stronie www.gm-racing.de jest/był team drajwerem GM, powiedział w prost, za dużo problemów,
kręcenia, ustawiania, że mu się nie chce i dlatego nei wrócił. Na pytanie co ma teraz w SPX ustawione, 1-8-0-0,
wszystko w temacie.

Kolejna impreza w Kłodzku, Sierpień 2009, wyniki (http://www.osm-rc.pl/wyniki/onroad2009/4el/spec.php ), mogę powiedzieć:
- Dennis 10.5T, lipol, spx,
- Błażej nie wiem,
- Morris 10.5T, lipol, spx,
- 4 miejsce Aurel na moim reglu (gm 95 + moje ustawienia), 10.5T, lipol, miał szanse na pudło 3 miejsce ale "zjebał".

Jeździłem z nimi w grupie i nie widziałem większej przewagi jednego nad drugim, ich 4 wtedy było poza zasiegiem reszty.
Moim zdaniem temat się wyczerpał.

m.

ps: pewnie znów dostanę wpis na PM, gówno widziałeś, gówno wiesz, ale zdążyłem się przyzwyczaić i do formy i do treści.

_________________
Tylko krowa nie zmienia zdania!
Kalendarz zawodów różnych: http://abram.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sty 23, 2010 5:33 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Adrian Lutyński napisał(a):
...
Ci którym wychodzi jeżdżenie również znają coś takiego jak TRENING. Możesz oczywiście próbować poprawiać umiejętności u cioci na imieninach (ale to chyba nie w RC ;) ), ale znacznie lepsze efekty daje trening na torze. Info podawał Martin Hofer, to są kumple.


Ale teraz napisałeś bzdurę....chyba to jest kwintesencja wartości tego co piszesz.Może ktoś dał mu się przejechać....Żaden zawodnik nie będzie trenował na innym sprzęcie niż startuje.A już w wypadku Woellkera tak mocno związanego z LRP to bzdura .A gdzie te zdjęcia? Gdzie te linki?
Kolego kolejny przykład oślej kupy na pustyni....Od tego drzewa nie wyrosną.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sty 23, 2010 5:42 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Abram jeśli chcesz być taki ę,ą to napisz,że w Kłodzku padał deszcz i wielu zawodników nie startowali,byli też tacy,którym regulatory poodmawiały posłuszeństwa.Fadke miał drugi model w wersji przeciwdeszczowej....Ja też rozmawiałem w jego ojczystym języku na temat regulatorów i sam powiedział,że LRP jest poza konkurencją....
Abram byłeś w czarnej....diurze i widziałeś szlam....
Ps.jak się okazuje regulator GM jest taki,że nawet tak doświadczony zawodnik jak Denis popsuł go.Wniosek jeden,lepiej G.... M nie ruszać.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Teraz jest So maja 18, 2024 2:11 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL