|
witam, od jakiegoś czasu przeglądam forum i nurtuje mnie jedno - cześć modeli ma dwa silniki ( np: e-revo) , część jeden mocniejszy. Z tego co znalazłem na forum, traxxas się wycofuje z tego rozwiązania - z dwóch silników, doczytałem też ,że trzeba dwa pakiety itp, więc zakładam, że rozwojowy temat to jeden mocniejszy? Tu pytanie - czy układ zastosowany do przeniesienia napędu na 4wd przy jednym silniku to lepsze rozwiązanie niż dwa silniki?
_________________ Pozdrawiam, Michał ------------------------ E-revo, mamba na pokładzie:)
|