Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 2:46 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 2:46 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 8:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 7:32 pm
Posty: 195
Lokalizacja: Włocławek auta: savage 25
czy to dobry wybór
http://www.rcmart.com/catalog/product_i ... ts_id=9102
odrazu mówie że na zawody narazie nie będę się żucał ale może kiedyś :P
oceńcie
i dzięki z góry za odp.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 07, 2006 9:46 am 
Offline

Dołączył(a): So sty 07, 2006 2:30 pm
Posty: 47
http://www.allegro.pl/item108710948_hpi ... art_2.html

_________________
GG 11184617
http://www.allegro.pl/item314808260_sup ... staw_.html

http://www.rcpics.net/member/oktopus


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 07, 2006 12:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 7:32 pm
Posty: 195
Lokalizacja: Włocławek auta: savage 25
no i co z tego oktopus jak na alegro jest za 500zł a z rcmart mam team infinity z przesyłką za 440zł


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 07, 2006 2:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2005 11:00 am
Posty: 1073
Lokalizacja: Wa-wa
luki994 napisał(a):
no i co z tego oktopus jak na alegro jest za 500zł a z rcmart mam team infinity z przesyłką za 440zł


ale w cenie kolo chyba roto doklada... a za samo roto trzeba dac 80-120zl.. to sobie przelicz....

sam silnik tez jest wart tych pieniedzy... naprawde niezle smiga... jest wyczuwalnie mocniejszy od S-25..

pozdrawiam

_________________
Błażej Gr4N4c1K Zagozda - GTR Team
Stajnia:
Conrad Promotion II 25 - prezent od żony
Savage 3.5 Custom - prawie nówka
Missiler 2WD - elektryk mojej córki
GG: 1664122


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 07, 2006 2:57 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 10, 2004 10:42 pm
Posty: 1278
Lokalizacja: Pawłowice śląskie
To jest Roto 2 więc dużo lepsze od standardowej wersji i napewno droższe niż 120zł ;) a tymbardziej lepiej zaufać sprawdzonej firmie i sprawdzonemu silnikowi niż porywać się na jednostkowe silniki

_________________
www.prorevo.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 07, 2006 8:53 pm 
Offline

Dołączył(a): N paź 23, 2005 6:03 pm
Posty: 226
Lokalizacja: Łódź
Ja bym wziął ten silnik z allegro. Napewno jest to dobry silnik bo hpi kiczu nie produkuje. Mysle że lepiej zaufać ardziej znanej w polsce firmie niż sciagać silnik z zagranicy. Co ważne przesiebiorstwo HPI masz w polsce więc nawet jeśli to z czesciami nie bedziesz mial problemu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Wt cze 23, 2026 2:46 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL