Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 5:35 am

Teraz jest So cze 27, 2026 5:35 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: Śr gru 28, 2005 11:40 am 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 07, 2005 12:56 pm
Posty: 48
Lokalizacja: Błonie k. W-wy Model: TeamLosi XXX-S
Witam!

Mam możliwość kupić Futaba 3PM 27MHz z odb. kwarc. bez serw za 450 zł opłaca się?
link: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77369159

A zamiast tego bo to sporo kasy może http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78787391

co wybrać proszę weźcie pod uwagę ceny
a jak ktoś zna się na tym sprzęcie to proszę o opisanie zalet i wad tych aparatur.

Pozdro!

:roll:

_________________
Pozdrawiam!
Jak długo będą istnieć rajdy
każdemu z nas może zdarzyć się błąd,
który w tej dyscyplinie przypłacić można życiem.
Pamięci Mariana Bublewicza i innych.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 28, 2005 12:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 10, 2004 7:10 pm
Posty: 402
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
Najlepiej jak byś kupił aparaturę FM, bo ta aparatura Hayabusa Jest AM więc ma większe zakłócenia niż FM. Za taką kase kup sobie Sanwe Mx-3 ma komputer, pamięć. Można nawet mieć w niej synteze dzięki której nie trzeba mieć kwarc, tylko sobie ustawiasz jaka ma być częstotliwość i jazda, można ją kupić u rojny :D

_________________
Samochody:
Ofna Ultra Lx Comp II (odbudowa)
Hpi Sprint 2
Hpi Micro Rs 4 (Sprzedam)
"Asso RC18T" (Sprzedam)
Heli:
Trex 500 ESP
Trex 450 SE v2
Samoloty:
Rwd 5 by skazoo


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 28, 2005 12:10 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lis 22, 2005 6:09 pm
Posty: 120
Lokalizacja: wyszków
napisz do tamiya.pl z pytaniem kiedy będą miec hayabusy bo tam cena fm i am jest taka sama


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 28, 2005 12:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Bierz Futabe 3PM. Jest to bardzo dobre radio o wiele lepsze od Hayabus czy jak im tam. Po pierwsze jest to FM, może pracować w HRSie, ma dużo przydatnych funkcji zarówno dla modelarzy "elektrycznych" jak i "spalinowych". Ja bym się nie zastanawiał, apartura warto swojej ceny, niedawno też taką kupiłem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 28, 2005 12:28 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 19, 2003 2:33 pm
Posty: 155
Lokalizacja: Warszawa
3PM mam jedna duza wade - jest 27MHz ta czestotliowsc jest bardzo popularna i w handlu jest tylko 6 czestotliwosci wiec bardzo szybko sie okaze ze jesli bedziesz chcil jezdzic z kims to bedzie problem z kwarcami.

proponuje: http://www.rcbziom.pl/sklep/product_inf ... cts_id=398

3 kanaly, 40MHz, FM i przystepna cena

_________________
amar

rcBziom [kropka] com [kropka] pl <- spotkania, filmy, zdjecia

Wyciąganie kasy za linki w podpisie do niekomercyjnej strony jest żałosne.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest So cze 27, 2026 5:35 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL