Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 11:19 am

Teraz jest So cze 27, 2026 11:19 am




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor
PostNapisane: N gru 25, 2005 10:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 04, 2005 9:49 am
Posty: 175
Lokalizacja: Grójec
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=78289058 warto go kupic?? trudno jest z czesciami zamiennymi do tej firmy?? a moze lepiej ten http://www.rcmonster.home.pl/catalog/pr ... ucts_id=33 lub ten: http://www.rcmonster.home.pl/catalog/pr ... cts_id=393

_________________
1: tamiya TL-01 / fabia wrc
2: savage X 4.1 / ford f-150
3: strada evo rally / impreza 04r
4: axial SCX10 Jeep Wrangler Unlimited C/R Edition
5: ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 8:07 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 19, 2005 9:05 pm
Posty: 111
Lokalizacja: Łódź / Górki Małe
Witam.
A dlaczego np. nie to :
http://www.rcmonster.home.pl/catalog/pr ... cts_id=553

Tutaj chociaż części są na bieżąco dostępne.

Pozdrawiam
Marcin

_________________
Team Losi 8ight 2.0 Race Roller | SH PT2008XB | Novarossi 9901
Savage 4.6 SS, Baja 5T, Strada TC, Xray M18T, Micro RS4, Lama V4
Spektrum DX3S


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 9:50 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 26, 2004 2:27 pm
Posty: 853
Lokalizacja: RC Smoki Kraków; hobao hyper 8 pro
Ten model nie jezdził cały czas po betonie !!!, chyba że ta osoba miała 2 mt2

_________________
Pozdrawiam,
Maciej Pożycki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 10:11 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
wiekszosc czasu przejezdzil po betonie. popatrz na jego oponki i na felgi - w niektorych miejscach nie ma lakieru - tak jak w moim po wczorajszej jezdzie ;d. Uwazam ze to dobry wybor ;)

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 10:20 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 04, 2005 9:49 am
Posty: 175
Lokalizacja: Grójec
no ale niejst to model typowo terenowy, tak mi sie wydaje.tylko taki lepszy niz buggy a troche slabszy jak monster. no a co sadzicie o tym 1 linku?? opłaca sie go wziasc?? a moze ten savage: chociaz wydaje mi sie ze jest troche zajechany http://www.rcmonster.home.pl/catalog/pr ... cts_id=547

_________________
1: tamiya TL-01 / fabia wrc
2: savage X 4.1 / ford f-150
3: strada evo rally / impreza 04r
4: axial SCX10 Jeep Wrangler Unlimited C/R Edition
5: ?


Ostatnio edytowano Pn gru 26, 2005 10:28 am przez Marins, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 10:25 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 26, 2004 2:27 pm
Posty: 853
Lokalizacja: RC Smoki Kraków; hobao hyper 8 pro
Zaraz się wytłumacze i powiem skąd taki post, kiedyś dawno temu byłem newsmanem w "serwisie" rcfan (pod nickiem : maciek), od czasu do czasu zaglądałem też na tamtejsze forum i pamiętam jak jakiś chłopak (nie pamiętam juz nicka) zamieścił fotki ze skoków swojego mt2 i filmik gdzie jezdzi po polnej drodze. na zdjęciach było widać w tle ten sam ogródek. Być może to jest jego kolejny model ktory nie widział szutru ani nie zaznał skoków ze schodów. Uprzedzam tylko że może nie być prawdą fakt iz model jezdzil tylko po asfalcie!

_________________
Pozdrawiam,
Maciej Pożycki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 10:33 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 04, 2005 9:49 am
Posty: 175
Lokalizacja: Grójec
aha dzieki, moze jest to inny jednak model:) no a co sadzicie o tym 1linku samochod firmy nanda. Wydaje sie w dobrym stanie ale no nie wiem, Pomozcie.

_________________
1: tamiya TL-01 / fabia wrc
2: savage X 4.1 / ford f-150
3: strada evo rally / impreza 04r
4: axial SCX10 Jeep Wrangler Unlimited C/R Edition
5: ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 10:47 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 12:13 pm
Posty: 937
Lokalizacja: Szczecin
Ten Nanda to model pewnego znajomego modelarza ze Szczecina. Calkiem fajnie jezdzi (troche nim pojezdzilem). Nie musisz sie martwic czy byl dobrze dotarty itp., poniewaz ten pan ma ogromne doswiadczenie w modelarstwie. Jedyny klopot to bodajze czesci.

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 10:57 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 04, 2005 9:49 am
Posty: 175
Lokalizacja: Grójec
no tak myslalem ze moga byc problemy z czesciami:( a z jaka on predkoscia max sie porusza i czy jest wytrzymały?? A ten MT2 nadaje sie do skoków??

_________________
1: tamiya TL-01 / fabia wrc
2: savage X 4.1 / ford f-150
3: strada evo rally / impreza 04r
4: axial SCX10 Jeep Wrangler Unlimited C/R Edition
5: ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 11:13 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
OK RST rozumiem, jak tak mowisz no to masz racje - bardzo mozliwe:)

Popytaj sie o sava, jak masz mozliwosc to spotkajcie sie moze no nie wiem kombinuj. Ja Nanady bym niie bral - bo czesci nie ma :(

MT2 wydaje sie ze nie jest terenowy az tak ( napewno nie tak jak monster ) ale on po ziemi wszedzie sobie tak radzi - ma moc i naped na 4 - to duzo daje. Mam Mt2 od niedawna i teraz wiem ze jest to extra model. Ma duzo czesci zrobionych na zasadzie odbijania sie - zderzak jest na takim hm.. ciezko powiedziec ale mozna nim ruszac. ma te pacholki pocujace a one wchodza w otwor i maja tam luz - ehh ciezko wytlumaczyc. Ma tez czesci ktore w razie zderzenia wyskakuja z ochwytu a nie urywaja sie - wczoraj zaliczylem dzwona, urwal sie wahacz a pelno takich drazkow itp sie odpiely - extra bajer.

A MT2 Idealnie nadaje sie do skokow. Lekki, szybki i czesci mocne. Z malej bandy na torze wyyskoczyl na okolo 1m. - z mala predkoscia - CUUUDOOO! Porusza sie ok 65km/h. I od razu po dotarciu tak sie porusza ( na oko ) - myslalem ze trzeba cos ustawiac itp.

Polecam Mt2 jesli sie wahasz~!

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 11:56 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 04, 2005 9:49 am
Posty: 175
Lokalizacja: Grójec
ok dzieki za porade wacham sie własnie miedzy tym savem a tym MT2. a MT2 jest szybszy od savaga?? znacie jakies strony z filmikami o MT2?? bo o savagu jest sporo a o mt niemoge nigdzie znalezc.

_________________
1: tamiya TL-01 / fabia wrc
2: savage X 4.1 / ford f-150
3: strada evo rally / impreza 04r
4: axial SCX10 Jeep Wrangler Unlimited C/R Edition
5: ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 12:51 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt gru 09, 2005 11:46 pm
Posty: 119
MT2 jest szybszy od Savagae 25 i duzo lzejszy.
Tu masz linka do predkosci roznych modeli:
http://www.hpieurope.com/kitspeeds.php?lang=en


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 1:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
Tak jak Maciek mowi MT2 jest szybszy ale teoretycznie. Bo podobno w praktyce predkosc jest mniej wiecej ta sama - nie udalo mi sie jeszcze tego zmierzyc bo nie bylo zadnego sava na torze, ale jak bedzie to dam znac.

http://www.hpieurope.com/videos.php?lang=en&cat=action - tu sa filmy! Jak na jakis nacisniesz to pod filmem bedzie Download Movie file - proponuje kliknac prawym przyciskiem i zapisz element docelowy - sorki ze tak tlumacze ale inaczej mi nie moglo sie sciagnac. na www.rc-krakow.mylog.pl jest tam pierwszy news od gory i tam podany jest link do mojego filmiku jak to jedzie - krotki ale jest.

BIERZ MT2. Savow jest juz duzo, trzeba teraz zrobic epoke MT2 :)

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 1:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 04, 2005 9:49 am
Posty: 175
Lokalizacja: Grójec
hehe i chyba tak zrobie chyba wezme tego MT2. Dzieki za wszystkie wypowiedzi. Pozdrawiam

_________________
1: tamiya TL-01 / fabia wrc
2: savage X 4.1 / ford f-150
3: strada evo rally / impreza 04r
4: axial SCX10 Jeep Wrangler Unlimited C/R Edition
5: ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 1:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 26, 2004 2:27 pm
Posty: 853
Lokalizacja: RC Smoki Kraków; hobao hyper 8 pro
co to w ogole za porownanie ?? mt2 jest szybsze od sava ?? a bedziesz sie scigal na prostej ?? raczej nie, więc bierz pod uwage praktycznosć modelu, dostepnosc i cene czesci zamiennych oraz ich wytrzymalosc. A nie to czy jest szybszy od sava czy nie. Ważne jest także to gdzie będziesz tym modelem jezdzil, zwroc rowniez uwage na to ze sav napewno pali wieej niz mt2.

_________________
Pozdrawiam,
Maciej Pożycki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Teraz jest So cze 27, 2026 11:19 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL