skyline napisał(a):
to bede musial silnik rozkrecic?
kolem sie nie da ruszyc czyli rozkrecic silnik??????
i czy mam caly rozkrecic czy tylko od gory od radiatora?a jak on sie mogl zablokowac jakim prawem?
może sam to już więcej nie rozkręcaj
masz dobre klucze imbusowe?
masz klej do gwintów?
masz jakieś imadełko, żeby ten silnik umocowac do rozkręcania?
zaglądałeś w instrukcję jak jest silnik zbudowany?
w najlepszym wypadku zostawiłeś tłok w górnym martwym położeniu (GMP) i jak cylinder ostygł to zacisnął się na tłoku
po totalnym ostygnięciu trzeba go tylko ruszyć w dół.
równie dobrze mogło się coś w środku rozypać i kawałki zaklinowały cylinder
Kaszpirowski nie jestem, na odległość nie uleczam, muszę organoleptycznie
... dotknąć, powąchać, polizać