No tak z zasilaczem chyba, ile pradu oddaje to nie wiem, widocznie masz racje, nie pytalem sie wtedy Tomka - wazne bylo ze dziala, reszta mnie nie interesowala bo akurat nie bylo to do niczego potrzebne
Ja wlasnie mam grzalke Ofny :/ - bleeeu!
Ze zwyklej grzalki np 1,5V - te co u bzioma na przyklad, to tez byl problem z odpaleniem - cos nabroilem chyba z tym silnikiem kiedys, chyba ze kolegow grzalki byly rozladowane, bo przyszedl Zima i od razu odpalil. Jednak pozniej z tamtych tez sie troche dalo, no ale nie wiem.
Tak poza tym jak moglbym sprawdzic czy taki akumulator 2V jest juz rozladowany? Ten z riku chyba ( akumulator, grzalka z kabelkami i ladowarka za ok 80zl ) ? w razie czego mozna go doladowac?
_________________
Gallery of my cars
Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.
The end.