Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 5:48 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 5:48 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
PostNapisane: Wt mar 12, 2013 6:41 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 8:11 am
Posty: 588
Lokalizacja: Szprotawa
wujaszek napisał(a):
w końcu łatwiej zrobić z 4x4 2wd niż odwrotnie.


Tak i obciązenie osi jest dwa razy wieksze i pada o wiele szybciej, takze nie w kazdym modelu jest to opłacalne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr mar 13, 2013 6:49 am 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 09, 2011 8:15 pm
Posty: 253
Fakt, że na 2WD będzie Ci się ciężko jeździło, zważywszy ze to Twój pierwszy model. Zastanów się nad 4WD: http://www.rctrax.pl/search/Elektryczne/?category=129,130,135
Jeśli jednak musisz mieć 2WD, kupuj i z czasem możesz zamontować system DBOX - poprawia trakcję :))) http://www.rctrax.pl/product/HPI-80588-DRIFT-D-BOX-ADJUSTABLE-STABILITY-CONTROL-SYSTEM/?id=1071

Przy okazji zapraszamy do nas na FB na kolejny konkurs ! Fajna nagroda do wygrania!
http://www.rctrax.pl/news/read/Sklep-modelarski-rc-Koszalin-do-wygrania-iPod-Shuffle-KONKURS/?id=96

_________________
Modele samochodów HPI, TRAXXAS, HSP, VRX, części zamienne i akcesoria WWW.RCTRAX.PL


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Wt cze 23, 2026 5:48 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL