Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 3:21 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 3:21 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
PostNapisane: N wrz 18, 2011 7:36 pm 
Offline

Dołączył(a): N wrz 04, 2011 3:44 pm
Posty: 6
dodam - teoretyzując, że myślę o napędzie 1518kv-1800kv, na pewno 2200 też byłby ok ale i temp. wyższa, uważam że niższy kv da niższą temp., dłuższy czas jazdy i oczywiście inne rpm - ale tu można zmienić atak i da się wypracować optimum - co wy na to ?
swoją drogą muszę sprawdzić czas jazdy na zegarku bo coś zdecydowanie zbyt krótko jeżdzi moje 5,3Ah :?

_________________
HPI Trophy buggy,HPI Savage X 4,6 LRP, HPI Bullet, HPI Blitz, HPI Trophy truggy
Futaba 3PK
+ jeszcze trochę latających i pływających :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 19, 2011 10:06 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 10, 2011 10:44 am
Posty: 98
Naprawdę coś krótko,może pakiety są już "zdechlane" ? zgadzam się ze revo i summit ma ta sama płytę podwoziowa, ale czy skrzynia ma takie same przełożenie? z zablokowanymi dyframi to lepiej nie śmigać bo się posypią.

_________________
Traxxas Summit
E REVO w koncu z MMM
18-10-2011 pierwsze BL


GG 9378867
https://picasaweb.google.com/pszemeczek49
http://www.youtube.com/user/pszemeczke


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 19, 2011 11:44 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 16, 2008 11:40 am
Posty: 879
Lokalizacja: Olsztyn
skrzynia jest w obu modelach taka sama z tym ze summit ma dodany jeden bieg o wyzszym przelozeniu. Ostra jazda z zablokowanymi dyframi skonczy sie szybciutko polamana polosia badz awaria dyfra.Ja bym proponowal silmiczek 1800kv zamiast 2200.

_________________
Taxxas E-maxx 3905 Mamba Monster Max 2200kv 6s2p a123 Spektrum dx3s Hitec hrs-5995tg
Robitronic Mntis wlasna konwersja na brushless foty==>http://picasaweb.google.com/dubik.dubik/KonwersjaRobitronicMantis#


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 19, 2011 1:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 10, 2011 10:44 am
Posty: 98
E revo mam od tygodnia i nawet nie wiem jakie ma przełożenie,a jesli jesteśmy na etapie przełożenia, to zadam pytanie odnoście jakie odbiór mam zastosować w e revo na chwile obecna mam titana 775 14/68. Jeśli chodzi o atak to posiadam tylko 14T zaś odbiorów mam kilka 54,56,65 który mogę dać max,aby nie obciążać silnika i esc?

_________________
Traxxas Summit
E REVO w koncu z MMM
18-10-2011 pierwsze BL


GG 9378867
https://picasaweb.google.com/pszemeczek49
http://www.youtube.com/user/pszemeczke


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 19, 2011 2:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 04, 2009 12:09 pm
Posty: 5736
Lokalizacja: Murowana Goślina/Grajewo
Zostaw na razie 68T i zobacz jaka będzie temperatura silnika. Reg nie będzie się mocno grzał.

_________________
OCM KAOS DT19-T BL
Mugen Seiki MBX5T BL
Trx Summit BL
Marui Big Bear
Tamiya:
-GT-01 BL
-TXT-1
Kyosho:
-959 BL
-The Boss
-Rally Sports
-Gallop MkII


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 19, 2011 3:29 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 10, 2011 10:44 am
Posty: 98
Wczoraj śmigałem na 14/68 po parku,trochę poskakałem na małej rampie,trochę szybszej jazdy, chodnik,trawa,błoto i piasek faje ponad 30 min zabawy. Takie przełożenie mam w summicie i wiem jakie są temp. Założyłem teraz 14/56 i sprawdziłem go na dworze przy małej mżawce i jazda po kałużach na 30% mocy baterii traxxasa silnik zimny i za bardzo nie sprawdziłem czy jest odczuwalna różnica,ładuje pakiety i wtedy zobaczymy

_________________
Traxxas Summit
E REVO w koncu z MMM
18-10-2011 pierwsze BL


GG 9378867
https://picasaweb.google.com/pszemeczek49
http://www.youtube.com/user/pszemeczke


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 19, 2011 7:39 pm 
Offline

Dołączył(a): N wrz 04, 2011 3:44 pm
Posty: 6
przemeczek49 napisał(a):
Naprawdę coś krótko,może pakiety są już "zdechlane" ?

właśnie robię refresh, poza tym mam wrażenie, że ma straszne opory toczenia, jutro się nim trochę zajmę - mycie + WD i zobaczymy co to da :)

_________________
HPI Trophy buggy,HPI Savage X 4,6 LRP, HPI Bullet, HPI Blitz, HPI Trophy truggy
Futaba 3PK
+ jeszcze trochę latających i pływających :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 19, 2011 7:42 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 10, 2011 10:44 am
Posty: 98
jak sprawdzisz daj znac

_________________
Traxxas Summit
E REVO w koncu z MMM
18-10-2011 pierwsze BL


GG 9378867
https://picasaweb.google.com/pszemeczek49
http://www.youtube.com/user/pszemeczke


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Wt cze 23, 2026 3:21 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL