Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 8:25 am

Teraz jest So cze 27, 2026 8:25 am




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 1:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 04, 2005 9:49 am
Posty: 175
Lokalizacja: Grójec
no ale jak bym miał kase na nowego to bym go sobie kupił 1200 a 1900 to jest roznica.a ze nie widzialem w zadnym sklepie nowego MT2 do kupienia to musze kupic uzywanego. w rojnie jest ale tam sie czeka 2 miesiace a ja chce go juz teraz.A pozatym to bedzie moj pierwszy spalinowy i wolałbym zeby był juz dotarty.

_________________
1: tamiya TL-01 / fabia wrc
2: savage X 4.1 / ford f-150
3: strada evo rally / impreza 04r
4: axial SCX10 Jeep Wrangler Unlimited C/R Edition
5: ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 1:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Marins napisał(a):
no ale jak bym miał kase na nowego to bym go sobie kupił 1200 a 1900 to jest roznica.a ze nie widzialem w zadnym sklepie nowego MT2 do kupienia to musze kupic uzywanego. w rojnie jest ale tam sie czeka 2 miesiace a ja chce go juz teraz.A pozatym to bedzie moj pierwszy spalinowy i wolałbym zeby był juz dotarty.

No to chyba coś kiepskawo szukałeś. www.hpi.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 1:54 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 04, 2005 9:49 am
Posty: 175
Lokalizacja: Grójec
no faktycznie dzieki.wiesz nie znam wszystkich stron internetowych z takimi zeczami. wydasje mi sie ze MT2 jest tanszy w eksploatacji niz savage. A co do niego musze dokupic niezbednego zeby jezdził?? i jakie sa tego koszty?? A pozatym ten uzywany jest tanszy juz praktycznie dotarty i ma niezbede zeczy do odpalenia

_________________
1: tamiya TL-01 / fabia wrc
2: savage X 4.1 / ford f-150
3: strada evo rally / impreza 04r
4: axial SCX10 Jeep Wrangler Unlimited C/R Edition
5: ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 2:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
RST Marins zapytal sie ktory jest szybszy wiec mu odpowiedzialem - tak powiedzialem na prostej!

Marins jesli chodzi o sklepy to gdzies w ktorym s zdzialow sa linki podane. Ja Ci kilka podam:

www.rojna.pl
www.hpi.pl
www.rcbziom.pl
www.rcmonster.pl

jak cos to pytaj jeszcze...

Proponuje abys poczytal dokladnie o modelach spalinowych bedziesz troche wiecej wiedzial ;).

Co potrzebujesz, a wiec:

- 12 baterii R6 lub 8R6 i jeden pakiet akumulatorkow 5cell.
- Klips do swiec ( grzalka ) + bateria
- Butelka do tankowania
- Pakiet 6cell 7,2V + ladowarka do niego
- Paliwo - polecam tornado 16%
- After run oil ( do silnika olejek po kazdej jezdzie )
- Air filter oil lub olejek rycynowy ( to jest do filtra powietrza, ja uzuwam
rycynowego i wystarcza )
- termometr do silnika - nie koniecznie ale lepiej kupic
- rozne narzedzia ( srubokrety, klucze itp )

Za to wszystko musialbys zaplacic az ok: 380zl.

Jesli o czyms zapomnialem to napiszcie :)

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 3:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 04, 2005 9:49 am
Posty: 175
Lokalizacja: Grójec
i odpowiedz sama sie nasuwa ze jednak wezme uzywanego a nie nowego bo i tak musze troche zeczy dokupic z tego co widze wiec biore tego MT2 uzywke. Dzieki za wypowiedzi

_________________
1: tamiya TL-01 / fabia wrc
2: savage X 4.1 / ford f-150
3: strada evo rally / impreza 04r
4: axial SCX10 Jeep Wrangler Unlimited C/R Edition
5: ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 3:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
No ale wiesz kiedys uwazalem: POD ZADNYM POZOREM NIE BIERZ UZYWANEGO. Jesli masz napisane ze zostaly wylane tylko 2 litry to bym bral. Jeszcze lepiej jak widzisz model na wlasne oczy. Jednak wiadomo to nie to samo co nowe - nie ten zapach i ta radosc ale i tak zabawy bedziesz mial duzooo duzooo. Pozdrawiam!

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 4:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 26, 2004 2:27 pm
Posty: 853
Lokalizacja: RC Smoki Kraków; hobao hyper 8 pro
Pitrus, wychodziles z zalozenia ze lepiej kupic nowego Fiata 126p niz uzywane Ferrari ??

_________________
Pozdrawiam,
Maciej Pożycki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 4:54 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lis 22, 2005 6:09 pm
Posty: 120
Lokalizacja: wyszków
Gruby napisał(a):
zobacz to:
http://allegro.pl/show_item.php?item=78716235
i to:
http://allegro.pl/show_item.php?item=78711972

masz nowe a doplacasz tylko troche do tego co tam chca :wink:

taaaaaaaaaa zagadaj z kolesiami z tego sklepu to ci go dotrą tylko bys za paliwo zapłacił dla niech to przyjemność i to są ludzie doświadczeni wiem bo to ze sklepu w moim mieście


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 5:43 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
extra porownania dajesz. Musisz porownywac raj do piekla ( lol ) ?
przeciez to zupelnie co innego. Poza tym napisalem WYCHODZILEM z zalozenia, przekonalem sie ze jest kapenke inaczej...

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 9:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 04, 2005 9:49 am
Posty: 175
Lokalizacja: Grójec
no to sie zdecydowałem i biore tego MT2 uzywanego jak go dostane to napisze jak chodzi.

_________________
1: tamiya TL-01 / fabia wrc
2: savage X 4.1 / ford f-150
3: strada evo rally / impreza 04r
4: axial SCX10 Jeep Wrangler Unlimited C/R Edition
5: ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 10:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 09, 2005 6:57 pm
Posty: 588
Lokalizacja: Kleczew
znam właściciela i teo MT2 i Savage i powiem żę to prawda ze MT2 jeździł tylko po asfalcie bo właściciel ma 3 te modele i ten był tylko dotarty i troszke nim jeździł a co do Savaga to troszke przeżył ale jest w dobrym stanie, tego NANDA bym kupił ale nie dałbym za niego wiecej jak 200 zł bo do niego części raczej nie dostaniesz. A mozę troche jeszcze kasy uzbierasz i kupisz Savage SS ??


Pozdrawiam Adam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 6:29 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 04, 2005 9:49 am
Posty: 175
Lokalizacja: Grójec
niestety kasy nie moge wiecej przeznaczyc bo zbieram na prawdziwy samochod:) a ze to jest moje takie małe i drogie hobby to sobie kupuje spalinke:) no to jestem juz pewien co do tego zeby go brac. Jak mowisz ze go znasz i ze jezdzil wiekszosc po asfalcie to spoko wydaje mi sie ze bedzie to dobry wybór.

_________________
1: tamiya TL-01 / fabia wrc
2: savage X 4.1 / ford f-150
3: strada evo rally / impreza 04r
4: axial SCX10 Jeep Wrangler Unlimited C/R Edition
5: ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 10:58 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
No to zycze powodzenia. Ale docieranie naprawde nie trudna sprawa. Mieli mi znajomi pomoc jednak nie udalo sie tak wczesnie jak chcialem - a ze ja niecierpliwy jestem wiec wzialem sie sam do tego. Moze i cos przez to strace ale nie tak duzo znowu.

Polecam zebys przemyslal kupn nowej mt2. Naprawde docieranko prosta sprawa. tak sie wydaje te srubki, to stawianie na skrzynce, wolne wysokie obroty no skomplikowane ale jak juz sie odpali to wszystko w glowie sie uklada i ciagle Ci sie przypomina.. a no tak ta czesc do tego, pamietam jak ktos mowil na forum itp. Nie taka trudna sprawa a satysfakcje bedziesz mial ze udalo Ci sie samemu to zrobic :)))

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 11:08 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 04, 2005 9:49 am
Posty: 175
Lokalizacja: Grójec
juz zamowiłem:) i tak sie bede uczył wszystkiego powoli na poczatek co do czego słuzy ale przynajmniej wiem ze nie zepsuje silnika na starcie bo jest on juz dotarty.A co myslicie o tym paliwie BigBen16% ?? Moze byc?? jest tanie:)

_________________
1: tamiya TL-01 / fabia wrc
2: savage X 4.1 / ford f-150
3: strada evo rally / impreza 04r
4: axial SCX10 Jeep Wrangler Unlimited C/R Edition
5: ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Teraz jest So cze 27, 2026 8:25 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL