Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 12:49 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 12:49 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 10:40 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt paź 21, 2005 12:42 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Kraków
Witajcie Ja wybrałem Ofne Lx comp a wy co o tym sadzicie? Nie bede sie scigal nazawodach tylko chce go do zabawy....
Jesli ktos go posiada to prosze o recenzje na gg 6232467!
Pozdrawiam!

_________________
GS Storm evo - sprzedany


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 8:57 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Ja bym brał coś do czego są części w Polsce. Niby Ofna ma ruszyć od tego roku, ale co z tego będzie to nie wiadomo. Nikt nie wiem czy na stanie będą wszystkie części, jakie będą ceny itd. Ja bym się zastanawiał nad GS'em, to chyba jedyna firma, która już ma swojego przedstawiciela w Polsce.

P.S. Jak coś to zagadaj do mnie na priva.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 9:30 am 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 18, 2005 8:17 pm
Posty: 1764
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Teoretycznie Rojna zapewnia asortyment części do modeli które są w jego ofercie ;)

_________________
Pozdrawiam Michał Sękal
Wspierany przez N.T.H. Usługi leśne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 9:34 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Keczus_16 napisał(a):
Teoretycznie Rojna zapewnia asortyment części do modeli które są w jego ofercie ;)
:lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 9:35 am 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 18, 2005 8:17 pm
Posty: 1764
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Tylko dodam że praktycznie to jest chwilowy brak towaru :lol:

_________________
Pozdrawiam Michał Sękal
Wspierany przez N.T.H. Usługi leśne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 10:21 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 4:27 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Rzeszów
Poczytaj sobie to, to zrezygnujesz z Ofny a kupisz GS http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?t=12966 Ja prawdopodobnie tak zrobie :D i kupie GS.

_________________

GG: 4952332


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 10:34 am 
Offline

Dołączył(a): Pt paź 21, 2005 12:42 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Kraków
A powiedzcie mi gdzie go kupić można...(GS)

_________________
GS Storm evo - sprzedany


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 12:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 18, 2005 8:15 am
Posty: 409
Lokalizacja: Rzeszów
Poczekajcie na otwarcie przedstawicielsta w polsce OFNY.Ponoć w styczniu ma być .I wtedy porównacie czy kupić GS EVO czy jak już porównywac modele do siebie to HYPER 7. Masz jeszcze do wyboru Lightning 2 RR chyba już mają na HPI czeba tylko zadzwonić.Ale decyzja należy do ciebie.

_________________
......Tornado Team......
www.RC.RZESZOW.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 1:28 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 4:27 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Rzeszów
Ziemniac napisał(a):
A powiedzcie mi gdzie go kupić można...(GS)


Ziemniac przecież sam kuźwa założyłeś temat: jaki model?? i tam jest wsystko wypisane sa podane strony wnioskuje ze nawet nie przeczytałeś odpowiedzi do załozonego przez siebie tematu !!!!!!!! i jeszcze teraz go powieliłeś w pewnym sensie. Ale masz tu link gdzie mozesz kupić http://www.defena.pl/sklep/index.php?ca ... acing.html

_________________

GG: 4952332


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 3:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 26, 2004 2:27 pm
Posty: 853
Lokalizacja: RC Smoki Kraków; hobao hyper 8 pro
Ja zrobiłem tak jak michaln007, i teraz czekam na swojego cl-1 :)

_________________
Pozdrawiam,
Maciej Pożycki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 4:43 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 30, 2003 1:44 pm
Posty: 1437
Lokalizacja: Tychy
Marcin Bassara napisał(a):
Poczekajcie na otwarcie przedstawicielsta w polsce OFNY.Ponoć w styczniu ma być .I wtedy porównacie czy kupić GS EVO czy jak już porównywac modele do siebie to HYPER 7. Masz jeszcze do wyboru Lightning 2 RR chyba już mają na HPI czeba tylko zadzwonić.Ale decyzja należy do ciebie.

dokładnie....nie mozecie poczekać pare tygodni, zbawi was te kilkanaście dni?

_________________
http://www.dizzypaint.pl - CUSTOM PAINTING

MALOWANIE KAROSERII AEROGRAFEM!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 4:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Robert Lubina napisał(a):
dokładnie....nie mozecie poczekać pare tygodni, zbawi was te kilkanaście dni?

Coś czuję Robert, że masz w tym jakiś interes :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 4:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 26, 2004 2:27 pm
Posty: 853
Lokalizacja: RC Smoki Kraków; hobao hyper 8 pro
Kolega wysyłał maile do Przedstawicieli OFNY a CI nie raczyli mu odpowiedzieć, zdecydował sie wtedy na hpi, nie wiem czy opłaca im sie czekać.

_________________
Pozdrawiam,
Maciej Pożycki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 5:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 4:27 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Rzeszów
Marcin Bassara napisał(a):
Poczekajcie na otwarcie przedstawicielsta w polsce OFNY.Ponoć w styczniu ma być .I wtedy porównacie czy kupić GS EVO czy jak już porównywac modele do siebie to HYPER 7.


Moim zdaniem nie ma na co czekać bo po pierwsze do ofny Hyper 7 nie dodaja serva na przód o udzwigu 7,2 kg i nie dodaja aparatury 3 kanałowej FM (chodzi mi tu o model GS Storm z TH) Nie mówie ze H7 jest zła ale bardziej kuszącą oferte ma GS. To jest moje zdanie na ten temat.

_________________

GG: 4952332


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 5:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 26, 2004 2:27 pm
Posty: 853
Lokalizacja: RC Smoki Kraków; hobao hyper 8 pro
Pozatym jaki by nie byl przedstawiciel Ofny, przedstawiciel GS'a funkcjonuje na rynku od kilku lat(min. jakom przedstawiciel Serpanta, Mega czy Corally)i jest to firma pewna i sprawdzona. Dystrybutor Ofny na taka reputacje bedzie dopiero pracowal, i życze mu zeby robil to z jak najlepszym skutkiem.

_________________
Pozdrawiam,
Maciej Pożycki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest So cze 27, 2026 12:49 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL