Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 4:47 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 4:47 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor
PostNapisane: Wt sie 29, 2006 8:59 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 16, 2005 7:41 pm
Posty: 19
Lokalizacja: KATOWICE
Czy jest szansa aby korbowod wybil dziure w bloku silnika takim jak w temacie ??


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 29, 2006 9:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 03, 2004 10:24 am
Posty: 350
Lokalizacja: staszów
Tak,jest to mozliwe.Widzialem taki przypadek na własne oczy.Koledze podczas jazdy w zimie silnik nagle zgasł.Rozrecamy w domu a tam dziura na spodzie bloku.Wszystko przez to ze ten bolec na wale na ktory sie naklada korbowod sie urwał i korbowod przywalił w blok.Silnik Force 26


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 29, 2006 9:10 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 1:38 pm
Posty: 193
Lokalizacja: Łódź
Oczywiście że tak mam gdzieś fotke takiego RB jak znajde to wrzuce.

_________________
HPI Savage-był teraz Hell SS+ LRP .28
HPI Pro4, Xray NT18T


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 29, 2006 9:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 16, 2005 7:41 pm
Posty: 19
Lokalizacja: KATOWICE
Dobra jestem normalny jednak :P

Moj wlasnie wyskoczyl :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 29, 2006 9:24 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 1:38 pm
Posty: 193
Lokalizacja: Łódź
Może nie ten silnik o który siępytałeśal ejest to możliwe :

http://img54.imageshack.us/img54/2599/fgvd5.jpg

Dawaj fotki tej swojej padliny :P w którym miejscu wyszedł ?

_________________
HPI Savage-był teraz Hell SS+ LRP .28
HPI Pro4, Xray NT18T


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 29, 2006 9:39 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 21, 2004 5:14 pm
Posty: 46
Lokalizacja: Łódź
mi to samo sie trafillo w silniku Hpi 21 BB.

_________________
skype: berotex
gg: 9393058


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 30, 2006 8:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 16, 2005 7:41 pm
Posty: 19
Lokalizacja: KATOWICE
Foty jak beda to dam a mniej wiecej korbowod wybil dziure na dnie bloku , i akurat jak sie paliwko skonczylo . Zalalem bak zakrecilem roto ale nic cisza se pomyslalem padlo lozysko w roto pewnie :) a tu ZONK :( dziurka w silniku na wale ten bolec zlamany tlok uszczerbiony a korbowod jak by sie dalo by wylecial wiec niec ciekawego teraz cza kaske zebrac i nowy silnik wsadzic tylko jaki i kiedy to nastapi :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 30, 2006 10:08 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 1:38 pm
Posty: 193
Lokalizacja: Łódź
No to faktycznie nie ciekawie co do silnika to taki sam dostaniesz tanio na ebay.com jeśli chcesz jakiś inny to spróbuj LRP .28 spec3 tylko uważaj jest cholernie mocny, teraz taki będe wkładał do swojego sava zdam relacje jak się sprawuje :wink:

_________________
HPI Savage-był teraz Hell SS+ LRP .28
HPI Pro4, Xray NT18T


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 30, 2006 11:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 03, 2004 10:24 am
Posty: 350
Lokalizacja: staszów
TRUSKAW napisał(a):
Foty jak beda to dam a mniej wiecej korbowod wybil dziure na dnie bloku , i akurat jak sie paliwko skonczylo . Zalalem bak zakrecilem roto ale nic cisza se pomyslalem padlo lozysko w roto pewnie :) a tu ZONK :( dziurka w silniku na wale ten bolec zlamany tlok uszczerbiony a korbowod jak by sie dalo by wylecial wiec niec ciekawego teraz cza kaske zebrac i nowy silnik wsadzic tylko jaki i kiedy to nastapi :(


Dokladnie to samo co sie koledze stalo.Tak samo tlok uszczerbiony i reszta.Najwyrazniej te silniki tak maja.Trzeba uwazac po kilku litrach na ten bolec na wale.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 31, 2006 12:17 am 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 12:00 pm
Posty: 1726
Lokalizacja: Szczecin
Dzis widziałem sava z silnikiem LRP 28spec3... :shock: :shock: :shock: :shock: normalnie przesada, model ma takiego buta ze naprawde. Kolega jeźdźił po parkingu ( kostka brukowa) na laczkach bow tie maxx i kazde nacisnięcie gacu, powoduje wheelie ( atak 13T odbiór 52T ) POLECAM gorąco silniczek. Tylko trzeba sie usmiechnąć do Michała Karpińskiego o recepture jak dotrzeć ten silnik, bo kolega wg jego instrukcji to robił i sa efekty - silnik daje jak diabeł wcielony :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Panicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 31, 2006 7:57 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2005 11:00 am
Posty: 1073
Lokalizacja: Wa-wa
Jarek Poniatowski napisał(a):
Dzis widziałem sava z silnikiem LRP 28spec3... :shock: :shock: :shock: :shock: normalnie przesada, model ma takiego buta ze naprawde. Kolega jeźdźił po parkingu ( kostka brukowa) na laczkach bow tie maxx i kazde nacisnięcie gacu, powoduje wheelie ( atak 13T odbiór 52T ) POLECAM gorąco silniczek. Tylko trzeba sie usmiechnąć do Michała Karpińskiego o recepture jak dotrzeć ten silnik, bo kolega wg jego instrukcji to robił i sa efekty - silnik daje jak diabeł wcielony :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


pfff.... na takim przelozeniu to z silnikiem BB21 sav robi whellie na "normalnym" zawieszeniu... :D K6 z przelozeniami standardowymi 17/49 tez potrafi fiknac... wstawcie mu 18/47 to pogadamy :)

pozdrawiam

_________________
Błażej Gr4N4c1K Zagozda - GTR Team
Stajnia:
Conrad Promotion II 25 - prezent od żony
Savage 3.5 Custom - prawie nówka
Missiler 2WD - elektryk mojej córki
GG: 1664122


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 31, 2006 10:38 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 1:38 pm
Posty: 193
Lokalizacja: Łódź
Miałem STS .28 i na przełożeniach 18/47 wheele od ręki robił :D naprawde spoko silniczek :wink:

_________________
HPI Savage-był teraz Hell SS+ LRP .28
HPI Pro4, Xray NT18T


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 4:47 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL