Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 11:57 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 11:57 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor
PostNapisane: Cz sty 15, 2009 9:37 am 
Offline

Dołączył(a): Pt kwi 18, 2008 9:10 pm
Posty: 54
To co w temacie, może mieć spalone mosfety ale aby płytka sterująca była sprawna, pilne, moze komus zalega a mi sie przyda!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 23, 2009 6:40 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt kwi 18, 2008 9:10 pm
Posty: 54
Upik :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 23, 2009 8:28 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
Mam jednego, zgubil prawdopodobnie program albo nie chce przyjac programowania z apki. Ile dasz? Mam tez do nowszej serii programator reczny.

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 23, 2009 8:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt kwi 18, 2008 9:10 pm
Posty: 54
Potrzebuję w pełni sprawną płytkę sterującą (tą co jest od spodu) czyli regiel w którym padły mosfeciki a nie tak jak u ciebie samo sterowanie (takie ma juz dwa hehe i półtora regulatora sprawnych mosfetów) ale dzieki za zainteresowanie, widze ze ten typ tak ma i wiecej takiego hackera już nie kupie...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 23, 2009 8:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
Czego wymagasz od regla który ma 8 lat? :lol:

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 23, 2009 9:20 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt kwi 18, 2008 9:10 pm
Posty: 54
Działania dłuższego niż kilka razy od nowości... kiedy wypuścili pierwszy egzemplarz to się akurat nie liczy, twoja sztuka z tego co pamiętam też za długo od nowości nie pochodziła... dobra nie nabijajmy postów bo mnie pogonią :) , jak coś to pm


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 23, 2009 9:32 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 9:59 pm
Posty: 3870
Lokalizacja: Bdg
Mój pochodził do końca, koledze właśnie zdechła jak twój.

_________________
5 P's of Racing: Perfect Preparation Prevents Poor Performance


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Teraz jest Wt cze 23, 2026 11:57 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL