Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 4:13 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 4:13 pm




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor
PostNapisane: Cz wrz 08, 2005 3:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 27, 2005 4:35 pm
Posty: 395
Lokalizacja: Gdansk
Witam!!!
Chce sprzedac mojego Sava 25. Wypalil kolo 10l paliwa, silnik zyleta, jedyne co, to mozna pokusic sie o wymiane przedniego lozyska, bo troszke wycieka z niego paliwko i brudzi sie. Ale w jezdzie to nie przeszkadza, luzow na nim nie ma.
Przy silniku sa nowe: sprzeglo (standard), clutch bell 14T Duratraxa, w zapasie 18T standard, swieca R5 Os Max, w zapasie Novarossi 5. Nowy jest tez spur 49T.
Zamontowalem podwojna tarcze hamulcowa (jak zle wyregulowac to robi fikolki do przodu ),
4 satelitowe dyfry, na razie w plastikowych obudowach, ale lada chwila bede mial metalowe (dokladam gratis),
bieg wsteczny,
wzmocnione zabieraki na dyfrach,
serwo na skrecie Hitec HS645MG,
servo saver tuningowy- na walkach.

Hmm, co tu jeszcze napisac . AA, jeden slupek od pokrywki elektroniki mi sie ulamal, na dwoch sie trzyma, a jak cos to cala puszka kosztuje 40 pare zlotych. Buda jak to w Savie, troszki poobijana, ale na pierwszy rzut oka wyglada extra. Mozna smialo z nia pomykac. Nie jest polamana.

Aparatura 3kanalowa oryginalna HPI.

Do jazdy potrzeba: grzalki do swiecy, pakietu do roto, 12 paluszkow do zasilania elektroniki.

Fotki dla chetnych na maila. Moge tez przeslac 6MB filmik jak to cudo pomyka

Dolaczam link do aukcji, jesli ktos lubi sobie policytowac :D http://allegro.pl/show_item.php?item=63476587

Kontakt: gg 4012348, tel 609 700 762"

_________________
Darmowy podpis, to jest to!!!


Ostatnio edytowano Pt wrz 09, 2005 10:19 am przez Paweł Rzedzicki, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 08, 2005 10:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 27, 2005 4:35 pm
Posty: 395
Lokalizacja: Gdansk
Nadal aktualne, chce szybko sprzedac, jestem elastyczny!!! :D

_________________
Darmowy podpis, to jest to!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 09, 2005 8:00 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 27, 2005 4:35 pm
Posty: 395
Lokalizacja: Gdansk
Dorzucam gratis 3 litry big banga 20% nitro!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Darmowy podpis, to jest to!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 4:13 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL