Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 7:25 pm

Teraz jest N cze 28, 2026 7:25 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor
 Tytuł: Nieaktualne!!
PostNapisane: Wt gru 23, 2008 10:09 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 22, 2008 12:24 pm
Posty: 235
Lokalizacja: Wodzisław Śląski-Marklowice
Witam, Mam na sprzedasz Bonzera W stanie bardzo dobrym. Widać lekkie zatarcia na wachaczach+ dokładam komplet używanych wachaczów. Luzy jak w każdym bonzerze minimalne są, wszystko zakonserwowane, nasmarowane, wyczyszczone. Opony Bardzo dobry bieżnik. Zestaw sprzedaje RTR czyli Aparatura, ładowarka, akumulator, Auto-Gotowe do jazd o wyciągnięciu z pudełka :) Zapraszam Do kupna. Cena jaka by mnie interesowała to jakieś 190zł. Fotki Na email.

Nr gg:2001365

Pozdrawiam Paweł


Ostatnio edytowano N gru 28, 2008 7:44 pm przez Paulin, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 23, 2008 3:38 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt paź 17, 2008 7:55 pm
Posty: 7
Lokalizacja: mysłowice
prosiłbym fotki pepikolo@interia.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 24, 2008 7:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 22, 2008 12:24 pm
Posty: 235
Lokalizacja: Wodzisław Śląski-Marklowice
Powiadamiam!!! Fotki nie są najlepszej jakości bo robione telefonem.

http://www.speedyshare.com/276850379.html

http://www.speedyshare.com/135695319.html

_________________
PHOENIX ST AT-10ES - Thunder Tiger- 2WD Stadium Track


Ostatnio edytowano Cz gru 25, 2008 9:42 am przez Paulin, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 25, 2008 2:07 am 
Offline

Dołączył(a): Pn gru 22, 2008 9:24 pm
Posty: 417
Lokalizacja: Gdańsk, Pomorskie
no oki nie sa najlepszej jakosci ale i tak bym chcial je zobaczy prosze po raz trzeci o fotki na adres Danio32@wp.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 25, 2008 9:34 am 
Offline

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 8:11 am
Posty: 588
Lokalizacja: Szprotawa
Paulin wstaw sobie te fotki w opisie przedmiotu, bedzie łatwiej


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 26, 2008 9:35 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn gru 22, 2008 9:24 pm
Posty: 417
Lokalizacja: Gdańsk, Pomorskie
Próbuje sie z tym człowiekiem skontaktowac 3 dni , jest na gg ale nie odpisuje tak samo na prywatne wiadomości które wyslalem mu juz chyba z 3 , odradzam tego czlowieka , calkiem nie poważny ...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 26, 2008 9:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 22, 2008 12:24 pm
Posty: 235
Lokalizacja: Wodzisław Śląski-Marklowice
Przepraszam Miałem włączoną opcje żeby od nieznajomych mi nie pokazywał wiadomości. Przepraszam jeszcze raz, Jak mozesz to teraz napisz:)

_________________
PHOENIX ST AT-10ES - Thunder Tiger- 2WD Stadium Track


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 27, 2008 12:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 22, 2008 12:24 pm
Posty: 235
Lokalizacja: Wodzisław Śląski-Marklowice
KONIEC sprzedazy z powodu uszkodzenia Przepraszam

_________________
PHOENIX ST AT-10ES - Thunder Tiger- 2WD Stadium Track


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Teraz jest N cze 28, 2026 7:25 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL