Cześć
Tak jak w temacie sprzedam Xmods'a
Xmods jest mało jeźdzony wyjeździł około 10 razy pakiet bateri .
W zestawie są Łozyska Metalowe (80zł) , Nakrętki Metalowe (20zł) , Nowe Opony (25zł) . W model włozyłem 340 zł (model + tuning)
Cena 200 zł z wliczona przesyłka do małej negocjacji .
Za dopłatą moge dożucic 4 Akumulatorki PowerBase 1000mAh AAA za 20 zł . W zestawie Aparatura-Kwarce Kanał 4 (Xmods'owa) , Model Evo-Karoseria Mustang GT 2006 , Walizka , Ksiązeczki , Orginalny Klucz do Opon , 2x Lusterka do Karoseri i Panewki które zostały wymienione na Łozyska zeby zniwelowac luzy .
Fotki:
-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25ffae6c70c3f7c9.html
-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f17fae0b3575fc87.html
-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/39f67a265530aa2a.html
Pozdrawiam i zachęcam do kupna
Kontakt: GG - 2910333 , E-Mail -
flap1@wp.pl