Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:13 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:13 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor
PostNapisane: Śr lis 14, 2007 7:11 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 29, 2007 8:02 pm
Posty: 152
Lokalizacja: Toruń
Cześć
Tak jak w temacie sprzedam Xmods'a
Xmods jest mało jeźdzony wyjeździł około 10 razy pakiet bateri .
W zestawie są Łozyska Metalowe (80zł) , Nakrętki Metalowe (20zł) , Nowe Opony (25zł) . W model włozyłem 340 zł (model + tuning)
Cena 200 zł z wliczona przesyłka do małej negocjacji .
Za dopłatą moge dożucic 4 Akumulatorki PowerBase 1000mAh AAA za 20 zł . W zestawie Aparatura-Kwarce Kanał 4 (Xmods'owa) , Model Evo-Karoseria Mustang GT 2006 , Walizka , Ksiązeczki , Orginalny Klucz do Opon , 2x Lusterka do Karoseri i Panewki które zostały wymienione na Łozyska zeby zniwelowac luzy .
Fotki:
-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25ffae6c70c3f7c9.html
-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f17fae0b3575fc87.html
-http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/39f67a265530aa2a.html

Pozdrawiam i zachęcam do kupna
Kontakt: GG - 2910333 , E-Mail - flap1@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 16, 2007 3:10 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 29, 2007 8:02 pm
Posty: 152
Lokalizacja: Toruń
Nieaktualne ...
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:13 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL