Witam
Na sprzedaz ansmman Virus. ( Buggy 1:8 )
Model KIT złozony caly na locktite itd nic sie nie odkreci itd.
Nowy 1 raz potaczal sie dla testu wszystko chodzi naprawde świetnie.
Dopiero co złozony. Silnik force .28 po 1.5 litra paliwka.
W zestawie:
-złożony kit podwozia
-silnik force .28 z nowiuteńką swiecą os 5 (wyregulowany niesamowita moc i osiągi)
-buda (wycięta z najklejakmi bez rys i pękniec)
-kola (nowe potaczaly się raz przez 3 minutki ale nie widac nic na nich)
-tlumik standardowy + tłumik schumachera allu
-wszystko co trzeba !! DO JAZDY BRAKUJE APKI (NADAJNIK+ODBIORNIK)
Dodatkowo:
- grzałka
- oleje 40 , 50 , 50, 70 schumchera wiekszosc ledwo otowrzonych
- serwa Hitec 645mg na skrecie towerpro 6.5kg na gazie
- model odpalany na rotostart hpi w zestawie wszystko procz pakietu 7.2
- 4 akku + koszyczek do zasilania odbiornika
- blacplate do roto dla silników trx
- 2 klucze do swiec
- klucz do kół
- 2 filtry powietrza 2 warstwowe kompletne
- NOWA BANKA PALIWA BIG BANG SICAL 25% i 1.2 LITRA W KOLEJNEJ (tyle ile przepalil silnik widac po 2 bańce) Obydwie maja pojemność 2.5 litra
Dla bojących się o brak częsci odrazu mówie ze są i na zawodach u pana Artura i przez telefon
Kontakt: 601912631
Niedługo ma powstac internetowy sklep.
Przykładowe ceny częsci (te o ktore sam spytałem itd)
- 4 przednie wachacze 42zł
- zwrotnice 4 kompletne z kulami 70zł
- dyfer komplet kubek z satelitami 52zł
itd. Jak widac częsci są w bardzo przystępnych cenach. Model kupiony niecale 10 dni temu.
Model sprzedaje z powodu stałego wyjazdu za granicę.... Złozylem go dla siebie jako nowego i chcialem się pobawić lecz nie mam mozliwosci.
Zdjęcia:
www.rcpics.net/member/sialek
Kontakt: gg 1646597 email
rilendo@wp.pl kom 668932671
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=221168262